Hotel Manager na Hotelovej výletnej lodi na rieke Dunaj

Prinzessin Katharina Shipping Limited

Nemecko, Rakúsko, Zahraničie - ostatné (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmienky (brutto)
3 870 EUR/mesiactrinkgeld od 300 do 400 € mesacne

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máte aspoň 3 ročnú skúsenosť s prácou v hoteli ako manager alebo ako veduci manager hoteloveho zariadenia v 4* a 5* hoteloch, aktívnu znalosť nemčiny a angličtiny, chuť dobre zarobiť, precestovať kus Európy po Dunaji a Rýne a vyskúšať si život na riečnej lodi? Tak hľadáme práve Vás! Ponúkame prácu na letnú a zimnú sezónu s okamžitým nástupom na pozíciu Hotel Managera.

AKTÍVNA ZNALOSŤ NEMECKÉHO a ANGLICKEHO JAZYKA JE NEVYHNUTÁ !!!

Starostlivosť, riadenie a dohľad nad bezproblemovým chodom hotelových služieb,
- Uvítanie a check-hostí,
- Riadenie a dohľad nad dodržiavaním hotelového štandardu
- Riadenie a dohľad nad dodržiavanim hygieny a čistoty vo všetkých hotelových departmentoch
- Riadenie komunikacie medzi jednotlivými hotelovými departmentami
- Denné vítanie hostí pri obede alebo večeri
- Pravidelná inventúra, potvrdenie objednávok z jednotlivých departementov
- Komunikacia s dodávateľmi zásob
- Riešenie otázok, problémov a sťažností hostí
o Držanie , prerozdelenie a vydávanie tipov pre posádku lode
o Dohľad nad dokumentami pre colné deklarácie a komunikáciou s "port authorities" v prístavoch
o Dohľad nad predajom tovaru a služieb ponúkaných na palube lode
o Dôsledné venovanie sa potrebám hostí a udržovanie vysokého štandardu poskytovaných služieb

Atraktívny bonusový systém založený na výsledkoch z predaja a ohodnotení recepcie hosťami
o Ubytovanie a strava zdarma
o Uniforma čiastočne zaobstaraná
o Náhrada cestovných nákladov vo forme paušálu
o Kariérny postup
o Práce v priateľskom a profesionálnom kolektíve
o Medzinárodné zdravotné poistenie počas doby kontraktu zdarma

Uchádzači bez fotografie, požadovanej praxe alebo požadovanej znalosti nemeckého jazyka nebudú kontaktovaní.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Hotelierstvo, Cestovný ruch

Nemecký jazyk - Pokročilý (C1) a Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Počet rokov praxe

3

Požadujeme:
oexcelentné komunikačné schopnosti, trpezlivosť, kultivovaný zjav a vystupovanie,
o schopnosti aktívneho a efektívneho predaja
oschopnosť práce v medzinárodnom tíme a vášeň pre prácu s ľuďmi
oprecíznosť a vysoký zmysel pre čistotu a hygienu
opro-aktívny prístup ,vysoké pracovné nasadenie a odolnosť voči stres

Zahraničná spoločnosť pôsobiaca v oblasti turizmu, hotelierstva a osobnej lodnej dopravy.

Do týmu hľadáme schopných a motivovaných ľudí s vášňou pre prácu v s ľudmi a vybrúseným zmyslom pre kvalitu servisu. Ponúkame nevšednú a finančne dobre ohodnotenú prácu na osobných riečnych lodiach plaviacich sa po Dunaji s prevažne Nemeckou klientelou. Ak Vás láka práca v atraktívnom prostredí 4* hotelu, cestovanie, multikultúrny pracovný kolektív a možnosť kariérneho rastu, zašlite nám svoj životopis spolu s fotografiou. Na jeho základe budeme kontaktovať vhodných kandidátov o jednotlivé pozície.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3485090  Datum zveřejnění: 28.6.2022  Spodní hranice mzdy (brutto): 3 870 EUR/mesiac