Technicko obchodný zástupca pre ČR

PRO Business Solutions s.r.o.

Miesto práce
Česko (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
ASAP alebo dohodou
nástupný plat minimálne od 1.300€ brutto a vyššie, v závislosti od pracovných skúseností + ročný bonus

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

– predaj a technická podpora predaja priemyselných vzduchových filtrov a riešení na čistenie vzduchu v rámci celej ČR,
– vedenie komplexného obchodného prípadu od ponuky až po uvedenie zariadení do prevádzky u konečného zákazníka,
– reporting Obchodnému manažérovi pre oblasť CEE, ktorý má pracovisko vo Švédsku a Sales Managerovi v SK.

– automobil, notebook, telefón,
– stabilné zázemie medzinárodnej spoločnosti,
– priestor pre ďalšie vzdelávanie a osobný rozvoj,
– teambuildingové akcie.

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom o zaslanie aktuálneho životopisu s fotografiou. Kontaktovaní budú len uchádzači, ktorí spĺňajú podmienky zverejnenej pozície.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Ostatná priemyselná výroba

Našim klientom je úspešná nadnárodná spoločnosť, ktorá sa zaoberá výrobou vzduchových filtrov a riešení na čistenie vzduchu.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické vzdelanie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

- aspoň 5 ročná prax na pozícii Technicko obchodného zástupcu, prípadne Sales Engineera,
- vynikajúce obchodné zručnosti,
- technické vzdelanie,
- schopnosť čítať technickú dokumentáciu a vytvoriť jednoduchý náčrt pre konštruktérov,
- znalosť angličtiny na hovorovej úrovni (príprava reportov v AJ, občasná účasť na školeniach v zahraničí),
- flexibilita z hľadiska cestovania v rámci celej ČR

Personálna agentúra PRO Business Solutions s.r.o.
Headhunting · ‎Executive Search · ‎HR consulting

Špecializujeme na oblasť personálneho poradenstva a služieb. Spájame profesionálov z rôznych oblastí. Vieme zastrešiť služby od výberu zamestnancov najmä formou Executive Search, Headhuntingu a Recruitmentu, cez rozvojové programy formou Development Center a Koučingu až po zisťovanie informácií o názoroch, postojoch, či motivácii zamestnancov formou prieskumov.

Medzi našich klientov patria veľké nadnárodné spoločnosti, ale aj menšie lokálne firmy.  Naše riešenia sú efektívne, komplexné a individuálne nastavené podľa vašich potrieb.

Sme profesionáli a vážime si váš čas.
Hodnoty ako úcta či rešpekt ku klientom sú pre nás samozrejmosťou.
Našou snahou je spoznať vaše reálne potreby a pomôcť vám ich naplniť.

Mária Harvaníková
PRO Business Solutions - Vaše riešenia
www.probs.sk

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 3576831  Datum zveřejnění: 11.1.2019  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: nástupný plat minimálne od 1.300€ brutto a vyššie, v závislosti od pracovných skúseností + ročný bonus