Reagujte bez životopisu Можливість для людей з України

Zubný lekár

Pro Facility, s.r.o.

Miesto práce
Zvolen, Slovensko
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), internship, stáž
Termín nástupu
podľa dohody
1 500 - 6 000 EUR/mesiacZákladná mzda + odmena (% z obratu amb) + ostatné podľa dohody

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do zubnej kliniky vo ZVOLENE príjmeme ZUBNÉHO LEKÁRA/ LEKÁRKU na TPP alebo skrátený úväzok s nástupom podľa vzájomnej dohody. Ponúkame prácu v priateľskom mladom kolektíve, najnovšie materiálno-technické vybavenie a moderné prostredie kliniky v novostavbe. Hľadáme:
- samostatne pracujúceho zubného lekára/lekárku
- priateľský prístup
- príjemnú komunikáciou
- zodpovedný prístup

Ak máte chuť spolupracovať a napredovať v príjemnom prostredí, tak hľadáme práve Vás a možnosti spolupráce radi prediskutujeme pri dobrej káve.

Výhodou sú zamestnanecké benefity a nadštandardné nie len vybavenie a prostredie Neváhajte a príďte sa presvedčiť sami a povieme si viac.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Stomatológia

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

H-Dental je moderná zubná klinika so sídlom vo Zvolene.
Našim cieľom je aj do nášho mesta priniesť moderné zdravotnícke zariadenie s prvotriednymi službami zamerané na stomatológiu dostupné pre všetkých.
ID: 4770647  Datum zveřejnění: 26.2.2024  Spodní hranice mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac