Obsluha dopřádacích strojů (předení) - vhodné pro ženy / i cizinky

Pro-Temp Plus spol. s r.o.

Místo práce
Jihomoravský kraj, Brno - město
plný úvazek
Termín nástupu
05.10.2017
Mzdové podmínky (brutto)
17000 - 19000

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáte stabilní práci v Brně a nevadí Vám vícesměnný provoz?

- Přípravné práce při obsluze dopřádacích strojů, včetně kontroly vstupů a výstupů.
- Obsluha dopřádacích strojů

Zaměstnanecké výhody, benefity

- Motivující finanční ohodnocení - nástupní mzda 17000-19000 Kč
- Bonusy a prémie (docházkový bonus, příspěvek na stravování, příplatky za práci v noci atd.)
- Dlouhodobou spolupráci na HPP
- 25 dní dovolené
- Závodní stravování
- Práce v čistém prostředí

Informace o náboru

V případě zájmu prosím pošlete svůj životopis přes odpovědní formulář nebo volejte na 735 751 084!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Textilní, oděvní, kožedělná výroba

Mezinárodní firmy zabývající se výrobou látek pro značky jako je Hugo Boss, Blažek atd.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Vzdělání v oboru

textilní výroba

Jazykové znalosti

Český jazyk - Začátečník (A2)

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Hledáme zodpovědné a pečlivé kandidátky, které jsou ochotné pracovat ve 12-ti hodinových směnnách
výhodou ukončené vzdělání SOU/SŠ
praxe ve výrobě VÝHODOU

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme Agenturou práce a personálně konzultační společností zajišťující zprostředkování dočasných i stálých zaměstnání a brigád.
ID: 3176020  Datum zveřejnění: 1.9.2017  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 17000 - 19000