Programátor PLC/Elektro - i pro absolventy /možnost relokace

Pro-Temp Plus spol. s r.o.

Místo práce
Okres Jihlava, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
01.09.2018

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- Starost o údržbu a opravu montážních linek
- Tvorba programů a jejich úprava ve spolupráci se specialisty
- Spolupráce s programátory dodavatelských firem
- Odborná diagnostika strojů, upozorňování na nedostatky a kontrola vybavení
- Tvorba manuálů a dokumentace k opravám

Zaměstnanecké výhody, benefity

- Vynikající zázemí a práci s nejmodernějšími technologiemi
- Příležitost ke kariérnímu růstu a zdokonalování se v oboru
- Dobré mzdové ohodnocení odpovídající zkušenostem
- 5 týdnů dovolené, dotované stravování, preventivní lékařskou péči, příplatek na zdraví ve výši 1500Kč, penzijní připojištění, systém benefitů formou Cafeterie, pro rodiče zajištění hlídání dětí externí formou, bezplatné odborné vzdělávání

Lokalita: okres Jihlava

V případě delšího dojíždění společnost nabízí příspěvek na dopravu ve výši 1000Kč nebo tzv. relokační balíček (plně hrazený zrekonstruovaný byt)

Informace o náboru

Pozice je vhodná jak pro ostřílené specialisty v oblasti programování, tak i pro absolventy technických oborů, kteří se chtějí v této oblasti realizovat.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Mezinárodní výrobní společnost s dlouholetou tradicí a kvalitním přístupem k zaměstnancům. Největší producent autodílů v Evropě.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně

Vzdělání v oboru

Technický obor

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- SŠ nebo VŠ v technickém oboru
- Znalost programování systémů PLC (Siemens výhodou)
- Vyhláška. 50/78, min. §5 nebo předpoklady k jejímu získání
- Spolehlivost, samostatnost
- Ochota učit se novým věcem

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme Agenturou práce a personálně konzultační společností zajišťující zprostředkování dočasných i stálých zaměstnání a brigád.
ID: 3458414  Datum zveřejnění: 27.7.2018