Reagujte bez životopisu

Elektrikář/ka

Pro-Temp Plus spol. s r.o.

Místo práce
Loukov u Kromeríze, Loukov, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmínky (brutto)
24 500 - 25 500 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

provádění preventivní údržby elektrických zařízení, kontrol a menších oprav elektrických zařízení
opravy elektroinstalace v budovách a v areálu společnosti
práce ve výškách (na potrubních mostech, veřejné osvětlení) a uzavřených nádobách
spolupráce s pozvanými externími firmami na odstraňování poruch

Zaměstnanecké výhody, benefity

pracovní dobu 5 dní v týdnu na 1 směnu
pondělí až pátek, 6 - 14 hod, tj. 37,5 hodin týdně
25 dní dovolené, 2 dny sickdays
13. plat
stravenky ve výši 120 Kč, vy si doplácíte 20 Kč
příspěvek na pojištění odpovědnosti 1500-/rok
příspěvek na penzijní připojištění až 1500,-/měsíc
karta EuroOil na zvýhodněné ceny paliva (2Kč/litr)
volnočasové poukázky v hodnotě 8 000,- Kč/rok
zvýhodněné tarify na volání i pro rodinné příslušníky
konzultační služby (právní, psychologické, zdravotní a finanční poradenství)
možnost zvýhodněného využití našich rekreačních zařízení
věrnostní odměny a odměny za jubilea

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Opravny a servisy (kromě aut) a jiné osobní služby

Významný klient, který je mimo jiné správcem hmotných rezerv

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Osobnostní předpoklady a dovednosti

vyhláška 50/78 Sb., §6, do 1000V, v obj. tř. A
řidičský průkaz sk. B - budete občas cestovat i na jiné pobočky
dobrý zdravotní stav - čeká vás také práce ve výškách, venku i s chemickými látkami

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme Agenturou práce a personálně konzultační společností zajišťující zprostředkování dočasných i stálých zaměstnání a brigád.
ID: 3822501  Datum zveřejnění: 1.12.2019  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 24 500 - 25 500 Kč/měsíc