Kardiológ - Nemocnica Topoľčany

Penta Hospitals SK, a. s.

Miesto práce
Topoľčany, Slovensko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
Ihneď
2 511,6 EUR/mesiacK základnej zložke mzdy ponúkame atraktívny osobný príplatok a lákavý náborový príspevok. Viac informácii na osobnom pohovore.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- poskytovanie zdravotnej starostlivosti v rozsahu získanej odbornej kvalifikácie –
špecializácie v odbore kardiológia
- samostatne vykonávanie preventívnej, diagnostickej a liečebnej činnosti

- plný úväzok alebo typ a výšku úväzku prispôsobený Vašim potrebám
- príjemný profesionálny kolektív a rodinná atmosféru nemocnice
- skvelé možnosti profesionálneho uplatnenia
- možnosť osobného rastu a ďalšieho vzdelávania
- benefity pre zdravie, voľný čas, kultúru, rodinu a deti

Ak Vás táto pozícia zaujala a spĺňate uvedené kvalifikačné predpoklady, prosím zašlite nám svoj štrukturovaný životopis.
Ďakujeme Vám za prejavený záujem a dôveru.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Špecializačný odbor kardiológia.

-Flexibilita
-Pro-klientský prístup
- Vysoká odbornosť
- Pracovné nasadenie
- Záujem o odborný a osobnostný rast

Liečiť a pomáhať, to si vyžaduje veľkých ľudí, s ktorými spoločne budujeme lepšie zdravotníctvo na Slovensku
• Investujeme, inovujeme a zavádzame nové procesy.
• K pacientom pristupujeme zodpovedne a s rešpektom.
• Neustále zvyšujeme bezpečnosť a kvalitu poskytovanej zdravotnej starostlivosti.
• Staráme sa o odborný rozvoj našich zamestnancov.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 4004632  Datum zveřejnění: 29.3.2021  Spodní hranice mzdy (brutto): 2 511,6 EUR/mesiac