Sestra so špecializáciou Nemocnica Galanta

ProCare, a.s., Svet zdravia, a.s.

Miesto práce
Galanta, Slovensko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 332 - 1 695 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Špecializovaná ošetrovateľská starostlivosť poskytovaná metódou ošetrovateľského procesu; samostatne a v spolupráci s lekárom na lôžkových oddeleniach zdravotníckych zariadení vykonávaných sestrou po získaní špecializácie v príslušnom odbore

-  plný úväzok alebo typ úväzku prispôsobený Vašim potrebám
- príjemný profesionálny kolektív
- skvelé možnosti profesionálneho uplatnenia
- možnosť osobného rastu a ďalšieho vzdelávania
- benefity pre zdravie, voľný čas, kultúru, rodinu a deti

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Zdravotná sestra špecialistka

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Bezúhonnosť
- Empatická komunikácia
- Flexibilita
- Schopnosť rozhodovať (riešiť krízové situácie
- Tímová spolupráca
- Zdravotná spôsobilosť na fyzickú záťaž (dvíhanie a prenášanie pacientov), nočnú prácu

Liečiť a pomáhať, to si vyžaduje veľkých ľudí, s ktorými spoločne budujeme lepšie zdravotníctvo na Slovensku
• Investujeme, inovujeme a zavádzame nové procesy.
• K pacientom pristupujeme zodpovedne a s rešpektom.
• Neustále zvyšujeme bezpečnosť a kvalitu poskytovanej zdravotnej starostlivosti.
• Staráme sa o odborný rozvoj našich zamestnancov.
www.procare.sk
www.svetzdravia.com

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

ID: 4497243  Datum zveřejnění: 9.1.2023  Spodní hranice mzdy (brutto): 1 332 EUR/mesiac