Rádiologický technik Nemocnica Galanta

ProCare, a.s., Svet zdravia, a.s.

Miesto práce
Galanta, Slovensko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 102 - 1 671 EUR/mesiacMzda bude uchádzačovi upresnená pri osobnom stretnutí na základe prepočtu doterajšej praxe.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- pracuje s automatickým vyvolávacím zariadením,
- spracúva röntgenový obraz v digitálnej podobe, je zodpovedný za správnosť všetkých údajov a kvalitu výslednej obrazovej dokumentácie,
- podieľa sa na vykonávaní dozimetrických a kalibračných meraní prístrojov a príslušenstva, zaznamenáva a kontroluje funkčnosť prístrojov a vykazuje výsledky merania na účely akreditácie, prípadne kontroly,
- meria a sleduje fyziologické, fyzické a psychické predpoklady vyšetrovanej osoby potrebné pre vyšetrenie, informuje lekára rádiológa o zisteniach a dbá o bezpečnosť osoby,
- poskytuje odbornú prvú pomoc pri stavoch ohrozujúcich zdravie alebo život osoby,
- zabezpečuje ochranné pomôcky a dodržiavanie predpisov o radiačnej hygiene a ochrane, hlási hrubé porušovanie radiačnej hygieny a ochrany odbornému zástupcovi a garantovi pre činnosti spojené s lekárskym ožiarením,

- plný úväzok
- príjemný profesionálny kolektív a rodinná atmosféra nemocnice
- skvelé možnosti profesionálneho uplatnenia
- možnosť osobného rastu a ďalšieho vzdelávania
- benefity pre zdravie, voľný čas, kultúru, rodinu a deti

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Rádiologický technik

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Samostatnosť
- Flexibilita
- Príjemné vystupovanie

Liečiť a pomáhať, to si vyžaduje veľkých ľudí, s ktorými spoločne budujeme lepšie zdravotníctvo na Slovensku
• Investujeme, inovujeme a zavádzame nové procesy.
• K pacientom pristupujeme zodpovedne a s rešpektom.
• Neustále zvyšujeme bezpečnosť a kvalitu poskytovanej zdravotnej starostlivosti.
• Staráme sa o odborný rozvoj našich zamestnancov.
www.procare.sk
www.svetzdravia.com

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mária Halászová
Tel.: +421907961639
E-mail: poslať životopis
ID: 4504141  Datum zveřejnění: 19.1.2023  Spodní hranice mzdy (brutto): 1 102 EUR/mesiac