Marketingový specialista pro pracovní portál Profesia.cz

Profesia CZ, spol. s r.o.

Místo práce
Opletalova 55, 110 00 Praha 1, Praha
Druh pracovního poměru
plný úvazek, živnost
Termín nástupu
dohodou, ihned
Mzdové podmínky (brutto)
dohodou

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- Vytváření nových partnerství (partnerské weby, výstavy, bartery).
- Zodpovědnost za jednání s partnery a dohadování podmínek spolupráce.
- Vyhodnocování partnerské spolupráce a marketingových aktivit.
- Znalost sociálních sítí.
- Příprava produktových listů, letáků.
- Odpovědnost za přehledy bannerových a reklamních kampaní.
- Vedení administrativní agendy (smlouvy, faktury, vzájemné zápočty, plnění kampaně, rozpočet).
- Příprava veletrhů a aktivní účast na nich Profesia days a HR days a jiné.

Zaměstnanecké výhody, benefity

- Flexibilní a smysluplná práce.
- 13. plat.
- Ovoce a nápoje na pracovišti.
- Mobilní telefon a notebook i na soukromé účely.
- Stravenky 100 Kč.
- Příspěvek na MHD.
- Možnosti sportovních a jiných firemních aktivit.
- Možnost dalšího vzdělávaní a seberealizace.

Informace o náboru

Pokud máte o práci v naši společnosti zájem, pošlete nám prosím svůj životopis a motivační dopis, kde uvedete, proč chcete v naší společnosti pracovat a proč právě na dané pozici.
Po reakci na pracovní nabídku se Vám zobrazí 3 otázky, které jsou součástí výběrového pohovoru.

Telefonicky budeme kontaktovat pouze uchazeče, kteří splňují uvedené požadavky a vyplní i odpovědi na otázky.

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Ostatní znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Řidičský průkaz

B

Počet let praxe

2

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- Požadujeme ukončené VŠ vzdělání, velkou výhodou je obor marketingu.
- Zkušenosti s organizováním eventů podmínkou.
- Zkušenosti s tvorbou a korekcí textů na webu i článků do tisku velkou výhodou.
- Anglický jazyk výhodou.
- Vynikající znalost českého pravopisu.
- Výborné komunikační dovednosti, kreativní a logické myšlení.
- Analytické myšlení, velká zvídavost, aktivní přístup a samostatnost.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Pracovní portál Profesia.cz byl spuštěn v České republice v roce 2007, kde dlouhodobě patříme mezi nejvyhledávanější pracovní portály.

Podílíme se na trendech na trhu práce:

  • vybudovali jsme silnou síť spokojených klientů a vděčných uchazečů o práci

  • jsme odborným partnerem mnohých projektů a konferencí v oblasti lidských zdrojů

  • jsme členem uznávaných českých i mezinárodních profesních a oborových organizací

  • odpovídáme na všechny otázky z českého trhu práce, proto provozujeme:

ID: 3220732  Datum zveřejnění: 24.10.2017  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: dohodou