Gynekológ s atestáciou (Praha, základ od 4 000,- €)

ProfesKontakt, s.r.o.

Miesto práce
Praha, Česko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok
Termín nástupu
01.07.2019

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

o Zodpovednoť za priebeh jednotlivých cyklov IVF
o Bežná lekárska prax súvisiaca s príslušným oborom
o Práca so zahraničnou klientelou (až 90% pacientov) – nie je nutná vyššia jazyková kvalifikácia (prítomný špecializovaný lingvistický personál)

Informácie o mzde

4000+

o Nadštandardné platové podmienky – 4000 - 4800,- € nástupná mzda pre LEKÁROV PO ZÁKLADNOM KMENI (v prípade už získanej atestácie a skúseností z oblasti IVF je klient automaticky otvorený jednaniu o výške danej čiastky)
o Práca v akreditovanom zdravotníckom zariadení
o Atraktívne a moderné zázemie spoločnosti v širšom centre Prahy
o V prípade dochádzania do práce možnost služobného automobilu a príspevku na bývanie
o Otvorenosť zo strany vedenia spoločnosti k jednaniu o akýchkoľvek dalších atraktivných benefitoch

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Nemocnice, ambulantná lekárska činnosť, ostatná zdravotná starostlivosť

o Akreditované zdravotnické zariadenie so zameraním na oblasť asistovanej reprodukcie (IVF)
o Atraktivé a moderné zázemie spoločnosti v centre Prahy

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

Zdravotnictví

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

o Záujem o obor: Gyn-Por / IVF
o Extrovertná, komunikativná, spoločenská osobnosť

ProfesKontakt je ryze česká personální a poradenská agentura specializovaná na výběry zaměstnanců / recruitment, psychodiagnostické testy uchazečů o zaměstnání i stávajícího personálu, outsoursing / agenturní zaměstnávání a personální poradenství na území celé České republiky.

Dělnická 12
170 00 Praha 7 - Holešovice
ID: 3579057   Datum zveřejnění: 3.6.2019   Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   4000+