Lékař - genetik (I bez atestace) ■ (Praha, Pardubice - až 4000,- €)

ProfesKontakt, s.r.o.

Miesto práce
Praha, Česko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmienky (brutto)
1 800 - 4 000 EUR/mesiac■ Možnost dalšího profesního růstu ■ Stravenky, sleva na firemní produkty, atd.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

■ Poskytování preventivní, diagnostické a léčebné lékařské péče, související s příslušnou terapeutickou oblastí, a to včetně poradenské činnosti
■Hledáme jak lékaře absolventy, tak lékaře s ukončeným základním kmenem

Zamestnanecké výhody, benefity

■ Možnost práce na plný, ale i částečný úvazek
■ Nadstandardní platové podmínky
■ Atraktivní a velice moderní zázemí společnosti
■ Nástup možný ihned / dohodou

Informácie o výberovom konaní

Hledáme lékaře pro pracoviště v Praze a v Pardubicích

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Nemocnice, ambulantná lekárska činnosť, ostatná zdravotná starostlivosť

■ Velice moderní a špičkově vybavené pracoviště

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Zdravotnictví

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Osobnostné predpoklady a zručnosti

■ Zájem o obor lékařské genetiky
■ Anglický jazyk na úrovni aktivní komunikace s pacientem
■ Uživatelská znalost práce na PC, výhodou je znalost práce s lékařskými SW aplikacemi (typu Open Lims apod.) výhodou.

■ Altruistický a profesionální přístup k pacientům
■ Schopnost dodržovat nastavenou úroveň poskytovaných služeb

Inzerujúca spoločnosť

Stručná charakteristika spoločnosti

ProfesKontakt je ryze česká personální a poradenská agentura specializovaná na výběry zaměstnanců / recruitment, psychodiagnostické testy uchazečů o zaměstnání i stávajícího personálu, outsoursing / agenturní zaměstnávání a personální poradenství na území celé České republiky.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3875986  Datum zveřejnění: 21.2.2020  Spodní hranice mzdy (brutto): 1 800 EUR/mesiac