Lékař internista - soukromá klinika v Praze - zajištěné bydlení

ProfesKontakt, s.r.o.

Miesto práce
Praha, Česko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmienky (brutto)
100 000 Kč/mesiac■ Stravenky, sleva na firemní produkty, atd.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

■ Hledáme zkušeného, samostatného lékaře internistu

Zamestnanecké výhody, benefity

■ Nadstandardní platové podmínky
■ Plně vybavený byt
■ Nadstandardně zařízené prostředí
■ Atraktivní a velice moderní zázemí společnosti
■ Nástup možný ihned / dohodou

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Nemocnice, ambulantná lekárska činnosť, ostatná zdravotná starostlivosť

Nadstandardně vybavená a zařízení soukromá klinika v centru Prahy

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Zdravotnictví

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Osobnostné predpoklady a zručnosti

Hledáme zkušeného lékaře internistu se zkušeností z nestátního zdravotnického zařízení.

Inzerujúca spoločnosť

Stručná charakteristika spoločnosti

ProfesKontakt je ryze česká personální a poradenská agentura specializovaná na výběry zaměstnanců / recruitment, psychodiagnostické testy uchazečů o zaměstnání i stávajícího personálu, outsoursing / agenturní zaměstnávání a personální poradenství na území celé České republiky.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3880365  Datum zveřejnění: 27.2.2020  Spodní hranice mzdy (brutto): 100 000 Kč/mesiac