Servisní technik s AJ a s elektro vyhláškou par. 22 - Testovací komory

ProfesKontakt, s.r.o.

Miesto práce
Bratislavský kraj, Žilinský kraj, Trenčiansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok
Termín nástupu
po dohodě
Mzdové podmienky (brutto)
Od 1 400 EUR/mesiac+ 13 plat

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Budete zajišťovat servis a instalaci chladící a zkušební techniky
Čeká Vás komunikace se zákazníky (laboratoře - automotiv, farmacie, strojírenství aj.)
Opravy budete provádět přímo u klienta v regionu Bratislava, Trenčín, Žilina
V anglickém jazyce budete řešit technické problémy s výrobou

Zamestnanecké výhody, benefity

U nás nedostanete pouze 12 platů, ale platů 13!
K dispozici máte služební auto, mobil i notebook
Budete odpočatí, protože máme 5 týdnů dovolené
Nebudete hladovět, protože Vám dáme stravenky
Umíme ohodnotit dobře vykonanou práci kvartálními bonusy
Dostanete i příspěvek na kurzy cizího jazyka

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Elektrotechnický priemysel

Hledáme zkušeného servisního technika s vyhláškou 50 § 6, který se nebude bát komunikace v anglickém jazyce. U nás se budete starat o chladící a zkušební techniku. Nabízíme pohodové zázemí a 13 plat!

JSME OTEVŘENI I JUNIORŮM S KOMUNIKATIVNÍ ANGLIČTINOU A ELEKTRO VYHLÁŠKOU PAR 22.

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

elekro vyhláška - par 22 - Základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Osobnostné predpoklady a zručnosti

Máte zkušenosti jako servisní technik NEBO se orientujete v elektrotechnice, hydraulice nebo v chladící či klimatizační technice
Disponujete platnou vyhláškou 50 par 6
Nezaskočí Vás komunikace v anglickém jazyce
Disponujete ŘP sk. B a jste ochotni cestovat v rámci regionu Bratislava, Trenčín, Žilina

Inzerujúca spoločnosť

Stručná charakteristika spoločnosti

ProfesKontakt je ryze česká personální a poradenská agentura specializovaná na výběry zaměstnanců / recruitment, psychodiagnostické testy uchazečů o zaměstnání i stávajícího personálu, outsoursing / agenturní zaměstnávání a personální poradenství na území celé České republiky.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3907463  Datum zveřejnění: 30.4.2020  Spodní hranice mzdy (brutto): 1 400 EUR/mesiac