Speditér - námořní/letecké a silniční přepravy Bratislava / Košice

ProfesKontakt, s.r.o.

Místo práce
Bratislava, Slovensko
Druh pracovního poměru
plný úvazek
Termín nástupu
DOHODOU
Mzdové podmínky (brutto)
Od 1 100 EUR/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• Jednání a kontakt se zákazníky
• Kompletní zpracování obchodních případů na námořní nebo leteckou a kamionovou přepravu
• Řešení reklamací a operativních problémů
• Zajištění příslušné dokumentace

Zaměstnanecké výhody, benefity

• Zázemí stabilní mezinárodní společnosti
• Motivující platové ohodnocení a propracovaný systém benefitů
• Přátelský kolektiv
• Nástup možný ihned
• Místo výkonu práce: Bratislava nebo Košice

Informace o náboru

Máte zkušenosti s námořní, leteckou nebo kamionovou přepravou? Hovoříte slovensky a anglicky? Pak zašlete svůj strukturovaný životopis a budete zařazeni do výběrového řízení.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Doprava, logistika

Pro našeho klienta, významnou nadnárodní logistickou společnost se stabilním postavením na trhu, hledáme zkušené disponenty hovořící slovensky a anglicky.

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Vzdělání v oboru

Doprava, špedícia, logistika

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) a Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Počet let praxe

2

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• SŠ/VŠ nejlépe dopravního zaměření
• Aktivní znalost anglického a slovenského jazyka nutná
• Zkušenosti v jedné oblasti přeprav PODMÍNKOU!!! min. 2 roky - námořní nebo letecké nebo kamionové
• Dobrou znalost práce na PC
• Komunikativnost, spolehlivost, pracovitost, pečlivost

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

ProfesKontakt je česká personální a poradenská agentura, založená v roce 2001, zaměřená především na oblasti dopravy, logistiky, spedice a farmacie, zdravotnictví, MD, Life Science, dále FMCG, technické obory, zemědělství a potravinářství, služby, aj.
Pro zasílání aktuálních pracovních nabídek naší agentury se zaregistrujte na www.profeskontakt.cz

Dělnická 12
170 00 Praha 7 - Holešovice
ID: 4030049  Datum zveřejnění: 5.2.2021  Spodní hranice mzdy (brutto): 1 100 EUR/měsíc