Speditér - námořní/letecké/silniční přepravy

ProfesKontakt, s.r.o.

Místo práce
Bratislava, Slovensko
plný úvazek
Termín nástupu
DOHODOU
Mzdové podmínky (brutto)
Od 1 200 EUR/měsícmzda je pouze orientační, bude nastavena tak, aby odpovídala Vašim zkušenostem, Vaše představy probereme na pohovoru, jsme otevřeni juniorním i seniorním kandidátům

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• Jednání a kontakt se zákazníky
• Kompletní zpracování obchodních případů na námořní nebo leteckou a kamionovou přepravu
• Řešení reklamací a operativních problémů
• Zajištění příslušné dokumentace

Zaměstnanecké výhody, benefity

• Zázemí stabilní mezinárodní společnosti
• Motivující platové ohodnocení a propracovaný systém benefitů
• Přátelský kolektiv
• Nástup možný ihned
• Místo výkonu práce: Bratislava/Košice a další pobočky našich klientů

Informace o náboru

Máte zkušenosti s námořní, leteckou nebo kamionovou přepravou? Hovoříte anglicky? Pak zašlete svůj strukturovaný životopis a budete zařazeni do výběrového řízení. Máme více volných míst po celém Slovensku. Mzda dle Vašich zkušeností!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Doprava, logistika

Pro naše klienty se stabilním postavením na trhu, hledáme zkušené disponenty hovořící slovensky a anglicky.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně

Vzdělání v oboru

Doprava, špedícia, logistika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• SŠ/VŠ nejlépe dopravního zaměření a alespoň krátká praxe v oboru
• Aktivní znalost anglického a slovenského jazyka nutná
• Zkušenosti v jedné oblasti přeprav nutné! ideálně min. 2 roky!!! - námořní nebo letecké nebo kamionové přepravy
• Dobrou znalost práce na PC
• Komunikativnost, spolehlivost, pracovitost, pečlivost

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

ProfesKontakt je česká personální a poradenská agentura, založená v roce 2001, zaměřená především na oblasti dopravy, logistiky, spedice a farmacie, zdravotnictví, MD, Life Science, dále FMCG, technické obory, zemědělství a potravinářství, služby, aj.
Pro zasílání aktuálních pracovních nabídek naší agentury se zaregistrujte na www.profeskontakt.cz

Počet zaměstnanců

10-19 zaměstnanců
ID: 4030049  Datum zveřejnění: 15.8.2021  Spodní hranice mzdy (brutto): 1 200 EUR/měsíc