Disponent MKD (expresní přepravy)

ProfesKontakt, s.r.o.

Místo práce
Nitra, Slovensko
plný úvazek
Termín nástupu
po domluvě
Mzdové podmínky (brutto)
Od 1 400 EUR/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

✔ budete komunikovat s klienty a řešit jejich logistické potřeby - zajistíte pozemní přepravy - import a export
✔ obchodní případ odbavíte od A do Z - zvolíte správný druh kamionu, vyřídíte potřebnou dokumentaci, zkontaktujete dopravce/ prostředníky a uskutečníte přepravu
✔ také budete zadávat data do systému a připravovat podklady pro fakturaci a reporting.

Zaměstnanecké výhody, benefity

✨ Čeká Vás fixní mzda + bonusy
✨ 5 týdnů dovolené, abyste byli odpočatí
✨ jsme parta, která si ráda popovídá klidně večer u piva o tom, jaká byla dovolené, co dělají děti a prostě o všem, co nám dělá radosti i starosti

Informace o náboru

Hledáme nového člena do týmu, který chce zajišťovat operativu pozemních přeprav se zaměřením na expresní a nepravidelné přepravy.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Doprava, logistika

Parta nadšenců, která hledá dalšího člena do týmu!

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
postgraduální

Vzdělání v oboru

doprava

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Praxe na pozici/v oblasti

doprava

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- Nesmíte se bát komunikace v anglickém jazyce!
- Vítáme zkušené disponenty MKD
- I JUNIORY s dopravní/ logistickou školou, kteří chtějí získat praktické zkušenosti
- HLEDÁME NADŠENCE DO OBORU!

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

ProfesKontakt je česká personální a poradenská agentura, založená v roce 2001, zaměřená především na oblasti dopravy, logistiky, spedice a farmacie, zdravotnictví, MD, Life Science, dále FMCG, technické obory, zemědělství a potravinářství, služby, aj.
Pro zasílání aktuálních pracovních nabídek naší agentury se zaregistrujte na www.profeskontakt.cz

Počet zaměstnanců

10-19 zaměstnanců
ID: 4401946  Datum zveřejnění: 13.8.2022  Spodní hranice mzdy (brutto): 1 400 EUR/měsíc