Tender Manažer doprava/ Zkušený Disponent MKD

ProfesKontakt, s.r.o.

Místo práce
Nitra, Slovensko
plný úvazek
Termín nástupu
po domluvě
Mzdové podmínky (brutto)
Od 2 000 EUR/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- Budete aktivně vyhledávat a implementovat nové dopravce
- Nemine Vás ani vytváření a udržování dobrých vztahů
- Čeká Vás shromažďování a kategorizace údajů o nových dopravcích, o trhu
- Zajistíte tendry - prostudujete požadavky, shrnete požadavky, vyžádáte si chybějící informace atp.
Zajistíte platnosti sazeb po sjednanou dobu
- Budete spolupracovat na tvorbě nabídek

Zaměstnanecké výhody, benefity

- odpočívat budete 25 dní
- stravenkový paušál
- bonusy
- jsme parta, která si ráda popovídá klidně večer u piva o tom, jaká byla dovolené, co dělají děti a prostě o všem, co nám dělá radosti i starosti

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Doprava, logistika

Hledá se nový člen do týmu! Tak mi neváhejte poslat svůj životopis!

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Vzdělání v oboru

doprava, spedice a logistika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Ostatní znalosti

Microsoft Office - Základy

Řidičský průkaz

B

Počet let praxe

2

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- Neobejdete se bez komunikativní angličtiny
- Měl byste mít zkušenosti s tendy, nákupem dopravy či jako Disponent MKD/ dispečer/ speditér
- Nesmíte se bát komunikace se zákazníky

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

ProfesKontakt je česká personální a poradenská agentura, založená v roce 2001, zaměřená především na oblasti dopravy, logistiky, spedice a farmacie, zdravotnictví, MD, Life Science, dále FMCG, technické obory, zemědělství a potravinářství, služby, aj.
Pro zasílání aktuálních pracovních nabídek naší agentury se zaregistrujte na www.profeskontakt.cz

Počet zaměstnanců

10-19 zaměstnanců
ID: 4458778  Datum zveřejnění: 3.11.2022  Spodní hranice mzdy (brutto): 2 000 EUR/měsíc