Obchodní zástupce – letecké/námořní přepravy

ProfesKontakt, s.r.o.

Místo práce
Slovenská republika (Práce vyžaduje cestování)
plný úvazek
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmínky (brutto)
Od 1 500 EUR/měsícmzda dle zkušeností

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

✔ Aktivní vyhledávání nových zákazníků
✔ Analýza potřeb klientů
✔ Jednání a péče o stávající zákazníky
✔ Zpracování cenových nabídek – přepravní služby i logistika
✔ Tvorba a prezentace nabídek
✔ Reporting vedení společnosti
✔ Spolupráce s dalšími odděleními ve firmě

Zaměstnanecké výhody, benefity

✔ Atraktivní finanční ohodnocení dle Vašich zkušeností a výsledků (fixní plat + bonusový systém)
✔ Zaměstnanecké benefity - dovolená, příspěvek na penzijko, stravenky, auto, atd.
✔ Zázemí stabilní společnosti

Informace o náboru

Hledáme zkušeného kandidáta do obchodního týmu!
✔ Budete aktivně vyhledávat obchodní příležitosti a budovat dlouhodobé vztahy.
✔ Klientům budete prezentovat nabídky v oblasti logistiky a přepravních služeb, proto je třeba, abyste se dobře orientoval/a v oblasti dopravy, spedice a logistiky.
✔ Pozice pro kandidáty z prostředí námořních, leteckých, pozemních přeprav i skladování

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Doprava, logistika

Doprava/logistika/Spedice

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské s maturitou

Vzdělání v oboru

logistika, doprava, spedice

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Řidičský průkaz

B

Praxe na pozici/v oblasti

obchod, spedice, logistika, doprava

Osobnostní předpoklady a dovednosti

✔ zkušenosti na obchodní pozici, ideálně v oblasti logistiky, spedice nebo zkušenosti z pozice disponent, logistické vzdělání apod.
✔ komunikativní znalost AJ nebo NJ
✔ musíte umět komunikovat s klienty, vyjednávat o podmínkách spolupráce, být proaktivní a nebát se oslovit klienty
✔ musíte být aktivní řidič sk. B

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

ProfesKontakt je česká personální a poradenská agentura, založená v roce 2001, zaměřená především na oblasti dopravy, logistiky, spedice a farmacie, zdravotnictví, MD, Life Science, dále FMCG, technické obory, zemědělství a potravinářství, služby, aj.
Pro zasílání aktuálních pracovních nabídek naší agentury se zaregistrujte na www.profeskontakt.cz

Počet zaměstnanců

10-19 zaměstnanců
ID: 4496371  Datum zveřejnění: 9.1.2023  Spodní hranice mzdy (brutto): 1 500 EUR/měsíc