Servisní technik - laboratorní přístroj NGS

ProfesKontakt, s.r.o.

Bratislavský kraj, Trnavský kraj, Nitranský kraj (Práce vyžaduje cestování)
plný úvazek
Termín nástupu
ihned/ dohodou
Mzdové podmínky (brutto)
1 600 - 2 000 EUR/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Jsi VŠ či SŠ absolvent elektrotechniky či biomedicíny?
Nabízíme pozici Servisního technika pro špičkovou laboratorní techniku Next-Generation Sequencing v oblasti molekulární biologie a genetiky

Neznáš tento přístroj? Nevadí, společnost tě vše naučí !

Proplacená zahraničních školení až 7x ročně v US, Cambridge, Dubaji či Německu

Svěřený region: pouze západní Slovensko!

✅ Pracovní náplň
- Instalace, záruční/pozáruční opravy, preventivní údržby a kalibrace sekvenátorů NGS
- Starost o svěřený region západního Slovenska
- Provádění oprav přímo u klienta
- Komunikace s výrobci v anglickém jazyce

Zaměstnanecké výhody, benefity

✨Co nabízíme
- Služební automobil i k soukromým účelům
- Telefon, notebook
- Individuální rozvržení pracovní doby
- 5 týdnů dovolené
- Po zapracování příspěvek na penzijní připojištění
- Zázemí kanceláře v Bratislavě
- Motivující finanční ohodnocení
- Kvartální a roční bonusy
- Proplacená zahraniční školení
- Možnost pracovat s nejnovějšími modely technologie s výbornou reputací
- Perspektivní a stabilní společnost s dlouhou tradicí
- Spolupráce s nejprestižnějšími laboratořemi v ČR
- Smysluplnou práci, která pomáhá zdraví lidí

Informace o náboru

- Prosím o zaslání Vašeho CV
- Jedná se o rozšiřování týmu servisních techniků

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Výzkum a vývoj

Jedná se o společnost dodávající laboratorní techniku v oblasti molekulární biologie a genetiky - Next Generation Sequencing. Společnost působí v regionu CZ/SK/PL/HU.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Vzdělání v oboru

elektrotechnika a elektronika, biomedicínský inženýr, biomedicínský technik

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Řidičský průkaz

B

Praxe na pozici/v oblasti

I PRO ABSOLVENTY VŠ/ SŠ ELEKTOTECHNIKY NEBO BIOMEDICÍNY

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

❓ Stačí splňovat pouze
- Ukončený VŠ/ SŠ obor elektrotechniky nebo biomedicíny apod.
- Elektro vyhlášku 508/2009/§22
- Komunikativní AJ na úrovni min. B2
- Řidičský průkaz skupiny B a ochotu cestovat
- Bydliště v Bratislavském/ Nitranském/ Trnavském kraji

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

ProfesKontakt je česká personální a poradenská agentura, založená v roce 2001, zaměřená především na oblasti dopravy, logistiky, spedice a farmacie, zdravotnictví, MD, Life Science, dále FMCG, technické obory, zemědělství a potravinářství, služby, aj.
Pro zasílání aktuálních pracovních nabídek naší agentury se zaregistrujte na www.profeskontakt.cz

Počet zaměstnanců

10-19 zaměstnanců
ID: 4597610  Datum zveřejnění: 18.9.2023  Spodní hranice mzdy (brutto): 1 600 EUR/měsíc