Specialista pro technologickou podporu prádelen

Professional support s.r.o.

Karlovarský kraj, Plzeňský kraj, Středočeský kraj (Práce vyžaduje cestování)
Druh pracovního poměru
plný úvazek, živnost
Termín nástupu
1.11.2019
Mzdové podmínky (brutto)
45 000 - 55 000 Kč/měsícroční výkonnostní bonus

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Péče o prádlo není jednoduchá věc. Největší prádelny se spoléhají na pomoc profesionálů jako jsme my. Jsme vedoucí a úspěšná firma v oblasti profesionální péče o prádlo. Staráme se o prádlo z největších provozů, ať už jsou to nemocnice, hotely nebo továrny. Nastavujeme zařízení i prací proces, analyzujeme jeho výsledky a zlepšujeme kvalitu praní u našich partnerů. Dodáváme chemické prostředky i zařízení pro optimalizaci energií v provozech.

Rozšiřujeme naše aktivity a proto hledáme nové spolupracovníky pro technologickou podporu velkokapacitních prádelen.

Co vás čeká?

Vaší náplní práce bude přímý kontakt s největšími provozy v regionu, kde budete vytvářet technologickou podporu pracího procesu. Zároveň budete mít na starosti akvizici nových potenciálních zákazníků.

Co si pod tím představit?

Budete se starat o existující síť loajálních zákazníků, kde budete hlavním partnerem při nastavování procesů
Naučíme vás jak nastavit technologický proces velkokapacitního praní prádla na různých strojích.
Naučíme vás nové technické a technologické dovednosti.
Budete pracovat v teamu milých a otevřených kolegů.
Budete pracovat s ověřenými výrobky a postupy, chtěnými značkami jako je Ariel Professional - žádné no-name.

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít?

Komunikativní dovednosti pro jednání se zákazníkem a snaha řešit s ním obchodní, technické a technologické potřeby
Smysl pro technické uvažování, nebát se základů chemie a fyziky, se kterou přijdete do kontaktu
Logické myšlení, snaha řešit obchodní, technické a technologické potřeby zákazníka ať už samostatně nebo v týmu spolu s kolegy.
Je nám jedno, zda jste to už někdy dělali. Hledáme komunikativní a pracovité lidi, kteří měli odvahu a sílu dotáhnout to alespoň na maturitu nejlépe v chemickém či technickém oboru, VŠ chemicko-technologického směru je samozřejmě výhodou. Většinu věcí vás stejně naučíme v dlouhodobém školicím programu. V našem teamu pracují nováčci těsně po střední škole i zkušení matadoři s 30letou praxí, takže žádný strach!

Pokud ovládáte komunikativně angličtinu, je to skvělé. Můžeme vás zařadit do mezinárodních tréninkových programů a propojit vás s kolegy z jiných zemí.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme vám trvalý a dlouhodobý pracovní poměr. Budeme vás motivovat k nejlepším výsledkům, ale zároveň u nás dostanete velmi slušný fixní základ, který vám umožní věnovat se práci a ne přivýdělkům.

Auto, počítač, atd. nejsou benefity, je to běžné vybavení. Považujeme to za samozřejmost. Tímto vás samozřejmě vybavíme i k soukromému použití.

Informace o náboru

Za váš životopis a krátký popis důvodu proč chcete pracovat s námi vám slibujeme rychlý kontakt a férovou diskuzi o vaší kariéře.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Vzdělání v oboru

chemie, energetika, procesní inženýrství, obchod

Jazykové znalosti

Český jazyk - Pokročilý (C1) nebo Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Řidičský průkaz

B

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Pozitivní vztah k chemii, technice.
Komunikativnost
Asertivní vystupování
Ochota cestovat po regionu cca 4 krajů
Schopnost pracovat z domova

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Naše společnost reprezentuje systém profesní údržby prádla Procter&Gamble Professional v České republice, na Slovensku a Maďarsku jakožto exkluzivní smluvní partner společnosti Procter&Gamble pro oblast Střední a Východní Evropy.
www.pgprof.info

Počet zaměstnanců

10-19 zaměstnanců
ID: 3719101  Datum zveřejnění: 30.9.2019  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 45 000 - 55 000 Kč/měsícroční výkonnostní bonus