Technik pro program P&G Professional

Professional support s.r.o.

Plzeňský kraj, Ústecký kraj, Středočeský kraj (Práce vyžaduje cestování)
Druh pracovního poměru
plný úvazek, živnost
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmínky (brutto)
30 000 - 40 000 Kč/měsícVýkonnostní odměny, 13. plat

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Úklid a hygiena je nezbytnou součástí práce každého podnikatele ve službách. Proto se jich stále více spoléhá na špičková systémová řešení těch nejlepších na trhu, na značky jako Jar, Ariel Lenor, Mr. Proper.

Hledáme spolupracovníky pro instalaci a údržbu dávkovacích zařízení a systémů.

Co vás čeká?

Vaší náplní práce bude instalace a údržba dávkovacích systémů, programování pracích a čistících strojů a spolpráce s teamem technologů P&G Professional. Co si pod tím představit?

- Budete se starat o existující síť loajálních zákazníků.

- Budete odpovědní za instalaci a servis dávkovacích zařízení P&G Professional.

- Naučíme vás programovat prací a čistící stroje, nastavovat procesy u partnerů.

- Budete pracovat v teamu milých a otevřených kolegů.

- Budete pracovat s důvěryhodnými, oblíbenými a chtěnými značkami jako je Jarnebo Ariel - žádné no-name.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme vám trvalý a dlouhodobý pracovní poměr s velmi dobrým platovým ohodnocením.

Studujete? Máte rodinu? Přesto můžete cestovat po regionu? Pojďme si popovídat o částečném pracovním úvazku.

Auto, počítač, atd. nejsou benefity, je to běžné vybavení obchodníka. Považujeme to za samozřejmost.

Informace o náboru

Za váš životopis a krátký popis důvodu proč chcete pracovat s námi vám slibujeme rychlý kontakt a férovou diskuzi o vaší kariéře.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Hledáme pracovité a flexibilní lidi, nejlépe technického zaměření se zkušenostmi a vzděláním v oblasti elektrotechniky. Potřebujeme kolegy, kteří si rozumí s počítačem i šroubovákem. Většinu věcí vás naučíme v dlouhodobém školicím programu garantovaném P&G. V našem teamu pracují nováčci těsně po střední škole i zkušení matadoři s 30letou praxí, takže žádný strach!
Vyhláška č. 50/78 $6 je vaše významná výhoda, kterou jsme schopni převést na zvýšení nástupního platu.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Naše společnost reprezentuje systém profesní údržby prádla Procter&Gamble Professional v České republice, na Slovensku a Maďarsku jakožto exkluzivní smluvní partner společnosti Procter&Gamble pro oblast Střední a Východní Evropy.
www.pgprof.info

Počet zaměstnanců

10-19 zaměstnanců
ID: 3719510  Datum zveřejnění: 18.7.2019  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 30 000 - 40 000 Kč/měsícVýkonnostní odměny, 13. plat