Vodiči kamiónu (CE) Holandsko - Letisko Amsterdam Schiphol

Profi Page, s.r.o.

Miesto práce
Letisko Amsterdam Schiphol, Holandsko
Termín nástupu
ihneď
13,80 eur / hodina brutto (cca 2700 brutto / mesiac) + príplatky 50% v sobotu, 100% v nedeľu, a 19% vo večerných hodinách. Plus kumulatívny dovolenkový bonus 8 %. Plus vrátenie cca polovice nákladov na bývanie.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Denný rozvoz tovaru kamiónom v rámci letiska Schiphol Amsterdam. Ubytovanie v okolí Amsterdamu.

Plat 13,80 eur / hodina brutto
+ príplatky 50% v sobotu, 100% v nedeľu, a 19% vo večerných hodinách (cca 2700 eur brutto / mesiac)
Plus kumulatívny dovolenkový bonus 8 %
Plus príspevok na bývanie cca 60 eur týždenne
Plus príspevok na dopravu do zamestnania

Informácie o výberovom konaní

Zmluva na dobu určitú s možnosťou predĺženia
Pracuje sa 50 hodín a viac týždenne, denne 10-12 hodín
Práca sa vykonáva v pondelok až piatok v denných až večerných hodinách, občasne i cez víkend.
Ubytovanie
Ubytovanie v okolí Amsterdamu. Bývanie v hosteli alebo privátne. Cena ubytovania sa pohybuje okolo 70 eur / týždeň = (cca 120 eur mínus 50 eur ako príspevok od štátu)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Doprava, logistika

Pre holandského zamestnávateľa v nákladnej doprave hľadáme vodičov kamiónov na plný úväzok. Práca na holandskú pracovnú zmluvu, výborný nástupný plat, možnosť získania trvalého kontraktu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

C, E

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Vek 22 rokov a viac
Minimálne ukončené stredoškolské vzdelanie
Európsky vodičský preukaz triedy C+E + profesijný preukaz
Dobrá znalosť anglického jazyka (A2-B1) nutného pre prácu v medzinárodnom prostredí letiska
Čistý výpis z registra trestov, preložený do angličtiny a overený notárom
Platný a nepoškodený EU cestovný doklad
Zodpovednosť a dobrý zdravotný stav
Dobrá fyzická kondícia
Skúsenosti výhodou

Predmetom aktivít našej spoločnosti sú komplexné personálne služby pre spoločnosti a fyzické osoby pôsobiace v rôznych sférach podnikania, vrátane administratívnej podpory pri vyhľadávaní a usmerňovaní zamestnancov.
Spoločnosť sa zaoberá personálnym leasingom na základe licencie na prevádzku ADZ. Ponúkame aj výkon služieb našimi zamestnancami na základe zmluvy o dielo.
ID: 3406269  Datum zveřejnění: 31.5.2018  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 13,80 eur / hodina brutto (cca 2700 brutto / mesiac) + príplatky 50% v sobotu, 100% v nedeľu, a 19% vo večerných hodinách. Plus kumulatívny dovolenkový bonus 8 %. Plus vrátenie cca polovice nákladov na bývanie.