Vodič kamiónu na Letisku Amsterdam Schiphol (CE)

Profi Page, s.r.o.

Miesto práce
Letisko Amsterdam Schiphol, Holandsko
Začiatočný plat v skupine D2 (€ 12,87 bruto/hod), po 6 mesiacoch možnosť dosiahnuť skupinu D4 (€ 13,92 bruto/hod) Príplatky: 19% večer, 30% nadčasy, 50% sobota, 100% nedeľa, Dovolenkový príplatok 8% , Cestovný príplatok, Čistý príjem cca € 2500 /mes

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre holandského zamestnávateľa v nákladnej doprave hľadáme vodičov kamiónov na plný úväzok.
Rozvoz – denný rozvoz leteckého nákladu na letisku Amsterdam Schiphol. V prípade záujmu rozvoz leteckého nákladu v rámci Holandska.
Nakladanie a vykladanie
Export a import
Kontrola leteckého nákladu a dokumentácie

Zmluva s holandskou pracovnou agentúrou
Možnosť dosiahnuť zmluvu priamo u zamestnávateľa po 6-tich mesiacoch
Počet hodín týždenne: 40+
Ranné, poobedné a nočné zmeny

Čistý príjem cca € 2500 /mesiac.

Ubytovanie v Amsterdame alebo okolí. Ubytovanie riešime s každým uchádzačom individuálne. Priemerná cena ubytovania v Amsterdame a okolí je € 130/týždeň, pri uplatnení pravidla o zahraničných zamestnancoch cca € 100/týždeň!

V prípade záujmu o pozíciu alebo doplnkové informácie nás prosím kontaktujte na telefónnych číslach: +421 918 288 384, +31 685 786 485 alebo emailom na: [email protected]

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Doprava, logistika

Holandská logistická spoločnosť špecializujúca sa na dopravu leteckého carga.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Holandský jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

C, E

Vek 22 rokov a viac
Minimálne ukončené stredoškolské vzdelanie
EU občianstvo
Vodičský preukaz C+E
Profesný preukaz vodiča (code 95)
Čistý výpis z registra trestov
Ovládanie anglického jazyka na úrovni B1
Dobrý zdravotný stav a kondícia
Zodpovednosť, spoľahlivosť, čestnosť
Minimálne 1-ročná skúsenosť s CE
ADR je plus

Predmetom aktivít našej spoločnosti sú komplexné personálne služby pre spoločnosti a fyzické osoby pôsobiace v rôznych sférach podnikania, vrátane administratívnej podpory pri vyhľadávaní a usmerňovaní zamestnancov.
Spoločnosť sa zaoberá personálnym leasingom na základe licencie na prevádzku ADZ. Ponúkame aj výkon služieb našimi zamestnancami na základe zmluvy o dielo.
ID: 3471044  Datum zveřejnění: 15.8.2018  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: Začiatočný plat v skupine D2 (€ 12,87 bruto/hod), po 6 mesiacoch možnosť dosiahnuť skupinu D4 (€ 13,92 bruto/hod) Príplatky: 19% večer, 30% nadčasy, 50% sobota, 100% nedeľa, Dovolenkový príplatok 8% , Cestovný príplatok, Čistý príjem cca € 2500 /mes