Elektrikári

Profi Welders, s.r.o.

Miesto práce
Kalnická cesta 8 Levice, Nemecko, Rakúsko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
Ponúkaný plat (brutto)
4000

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ponúkame prácu elektrikárom na projekty v Nemecku a Rakúsku. Montujú sa priemyselné a bytové inštalácie. Nástup možný ihneď.

Okrem seriózneho prístupu, ponúkame možnosť splatnosti faktúr do 7 dní a ďalšie benefity ako príspevky na dopravu a ubytovanie. Výška príspevku, možnosti dopravy (autobusmi/spolujazda/agentúrne vozidlo) a príspevky na ubytovanie sú dohodnuté na osobnom pohovore v závislosti na konkrétnom mieste výkonu práce a bydliska uchádzača o prácu.

Bližšie informácie žiadajte do správy, emailom: info@profiwelders.com , alebo telefonicky: 0911635322. Ak sa hneď nedovoláte, napíšte nám a naša operátorka sa Vám určite ozve späť.http://www.profiwelders.com/sk/registrac ia

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Telekomunikácie

Telekomunikačná spoločnosť.

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

elektrotechnika

ProfiWelders je medzinárodná online databáza kvalifikovaného personálu s potrebnými znalosťami, zručnosťami a skúsenosťami v oblasti riadenia, inžinierskej činnosti, montáže a zvárania v odvetviach priemyslu energetika, potravinárstvo, farmácia, petrochémia a stavebníctvo.

ProfiWelders zvyšuje efektivitu spolupráce. Spája ľudí, ktorí ponúkajú svoje odborné skúsenosti s firmami, ktoré ich skúsenosti potrebujú.

Online databázu pravidelne aktualizuje tím profesionálov v realizácií, personalistike a inžinieringu.

ProfiWelders je zárukou kvalitného preverenia a výberu tých najvhodnejších uchádzačov.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Kalnická cesta 8
934 01 Levice
ID: 3147132   Datum zveřejnění: 31.7.2017