Řidič/ stěhovák - Příbram, plat až 35 tis. Kč

PROFIGROUP PLUS, s.r.o.

Místo práce
Středočeský kraj (Práce vyžaduje cestování)
plný úvazek
Termín nástupu
Ihned
Mzdové podmínky (brutto)
Bonusy, Placené přesčasy

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Rosteme a hledáme další kolegy. Momentálně hledáme vhodné kandidáty na pozici řidič/stěhovák na depo Příbram, který zajistí bezpečný převoz vybavení domácností nebo firem. Nejčastěji budete převážet vybavení bytů, domů a firem. Disponujeme moderním vozovým parkem. Řídit budete jen nové dodávky.

Požadujeme:
Řidičský průkaz sk. B
Čistý trestní rejstřík
Zodpovědnost
Dochvilnost a ochota pracovat
Časová flexibilita

Zaměstnanecké výhody, benefity

Plat až 35 tisíc Kč
V případě aktivního přístupu možnost bonusů
Moderní vozový park
Firemní akce a teambuildingy
Adekvátní odměnu za přesčasy
Práce každý den

Nástup možný ihned

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání

Jazykové znalosti

Český jazyk - Středně pokročilý (B2)

Řidičský průkaz

B

Počet let praxe

1

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Působíme na stěhovacím trhu od roku 2005 odkdy získáváme zkušenosti a spokojené klienty. Zabýváme se činností v oblasti stěhování, vyklízení a skladování. Všechny služby poskytujeme nejčastěji ve Středočeském kraji. Velkou předností naší firmy jsou příznivé ceny a profesionální přístup k zákazníkům. Všichni stěhováci jsou zodpovědní, rychlí a poctiví.
ID: 4083058  Datum zveřejnění: 17.5.2021