.NET Programátor (TPP alebo s.r.o.)

Profinit EU, s.r.o.

Bratislava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, živnosť
Mzdové podmienky (brutto)
Od 2 500 EUR/mesiacVzhľadom na zákonnú požiadavku je zverejnená výška mzdy, ktorá predstavuje minimálnu garantovanú sumu základnej zložky mzdy vzťahujúcej sa na uvedenú pracovnú pozíciu. Finálna výška ponúkanej mzdy môže byť vyššia a bude predmetom diskusie, pričom závisí tiež od schopností, odborných znalostí a skúseností vybraného kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Si „dotneťák“, bavia ťa moderné technológie a chceš pracovať na zmysluplných projektoch, ktoré uľahčujú život? Poď s nami vyvíjať webovú platformu pre správu zamestnaneckých benefitov (Cafeteria)!

Čo budeš u nás robiť:
• Implementovať nové požiadavky
• Upravovať existujúce funkcionality
• Analyzovať a navrhovať architektúru
• Modernizovať užívateľské rozhranie a tech stack – na backende aktuálne prechádzame z .NET Frameworku 4.7.2 na modernejší .NET 6 a na frontende je to prechod z ASP.NET (WebForms/MVC) na React

Technológie, s ktorými prídeš do styku:
• Používame databázu MS SQL 2016
• Využívame Entity Framework, RabbitMQ a princípy DDD
• Architektúra je postavená na Clean Architecture
• Do budúcna máme plány migrovať do Azure
• Reportujeme pomocou SSRS
• V buildscriptoch používame PowerShell
• Metodologicky sa riadime SCRUMom
• Ďalšie knižnice: AutoMapper, Castle Windsor, MediatR, MassTransit, Serilog, Moq, Newtonsoft.Json

• Home office
• 25 dní dovolenky pre každého
• Prístup k ďalším odborným školeniam v oblasti vývoja a softwarového inžinierstva, kde získaš nové odborné certifikáty
• Možnosť učiť sa cudzie jazyky na prestížnej jazykovej škole
• Mobilná tarifa s neobmedzeným volaním a SMS po SK a 16 GB dát aj na súkromné účely
• 10-dňový sabbatical po odpracovaní každých 5 rokov v pracovnom pomere

Čo ďalšie ti ponúkame:
• Možnosť práce na TPP alebo s.r.o
• Prácu na rozmanitých projektoch, ktoré si môžeš vyberať a meniť podľa preferencií
• Prácu s modernými technológiami
• Priestor pre tvoje vlastné inovácie a nápady
• Individuálny prístup a definovaný proces kariérneho rastu

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Informační Technologie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

.NET - Pokročilý
Microsoft .NET Framework - Pokročilý

• Vyznáš sa v platforme .NET a máš relevantné skúsenosti na úrovni medior/senior
• Máš VŠ vzdelanie technického zamerania
• Zvládaš čítanie a písanie technickej dokumentácie v angličtine (ak zvládaš v angličtine aj plynule hovoriť, je to plus)
• Máš skúsenosti s Azure (AWS výhodou)
• Zaujímaš sa o nové technológie a zvyšovanie vlastnej kvalifikácie
• Oceníme schopnosť dohovoriť sa priamo so zákazníkom
• Výhodou ti bude skúsenosť so SW architektúrou

Za viac ako 25 rokov sme získali dôveru viac ako 50 zákazníkov v oblasti financií, telekomunikácií a štátnej správy v ČR a úspešne sa rozrastáme aj do zahraničia. Pre našich klientov pracujeme na projektoch v oblasti software development, information management, big data a data science v 8 európskych krajinách. Zákazníci o nás hovoria ako o spoľahlivom dodávateľovi, ktorý drží slovo a robí software poriadne. Naši zamestnanci zase oceňujú otvorenú a priateľskú atmosféru.

Profinit je významným hráčom na poli application outsourcingu a information managementu. Máme za sebou mnoho úspešných projektov pre najväčšie finančné a telco spoločnosti, letiská, poisťovne, bitcoinovú burzu a ďalších významných klientov v ČR a EÚ.

Za naše výsledky hovorí aj ocenenie za jednu z 5 najlepších firiem v oblasti vývoja software na zákazku v ČR.

Spoznajte nás lepšie a pridajte sa k tímu Profinit – weareprofinit.eu

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Martina Fusková
Tel.: +421911515407
E-mail: poslať životopis
ID: 4460150  Datum zveřejnění: 9.1.2023  Spodní hranice mzdy (brutto): 2 500 EUR/mesiac