Java Programátor (TPP alebo s.r.o.)

Profinit Slovakia, s.r.o. (člen skupiny Profinit)

Bratislava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
2 500 - 4 000 EUR/mesiacVzhľadom aj na zákonnú požiadavku je zverejnené rozpätie výšky mzdy, pričom spodná hranica tohto rozpätia predstavuje minimálnu garantovanú sumu základnej zložky mzdy vzťahujúcej sa na uvedenú pracovnú pozíciu. Finálna výška ponúkanej mzdy bude predmetom diskusie, pričom závisí tiež od schopností, odborných znalostí a skúseností vybraného kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Chceš pracovať s modernými technológiami v cloud-native svete microservices a byť súčasťou skvelého tímu, ktorému na vývoji naozaj záleží? Poď s nami vyvíjať platformu na AWS pre popredný londýnsky fintech v Java jazyku!

Čo budeš u nás robiť:
• Programovať aplikačný kód vrátane automatizovaných testov
• Podieľať sa na definovaní architektúry celého riešenia a krokov potrebných na kontinuálny vývoj platformy
• Navrhovať rozhranie a rozvíjať technologickú platformu - Java
• Podieľať sa na definovaní noriem, pravidiel a osvedčených postupov vývoja a dizajnu a na výbere správnych technológií pre danú prácu

Technológie, s ktorými prídeš do styku:
• Java 17, Spring Boot, JPA
• cloudové služby AWS, Kubernetes, Kafka, Redis
• MySQL, Sonar, GitHub

• Home office
• 25 dní dovolenky pre každého
• Prístup k ďalším odborným školeniam v oblasti vývoja a softwarového inžinierstva, kde získaš nové odborné certifikáty
• Možnosť učiť sa cudzie jazyky na prestížnej jazykovej škole
• Mobilná tarifa s neobmedzeným volaním a SMS po SK a 16 GB dát aj na súkromné účely
• 10-dňový sabbatical po odpracovaní každých 5 rokov v pracovnom pomere
• Deň voľna na Silvestra v prípade, že vychádza na pracovný deň
• Dni voľna navyše pri kariérnom postupe v závislosti od úrovne posunu

Čo ďalšie ti ponúkame:
• Možnosť práce na TPP alebo s.r.o.
• Prácu na rozmanitých projektoch, ktoré si môžeš vyberať a meniť podľa preferencií
• Prácu s modernými technológiami
• Priestor pre tvoje vlastné inovácie a nápady
• Individuálny prístup a definovaný proces kariérneho rastu

Pozícia je otvorená pre našu dcérku spoločnosť Profinit Slovakia, s.r.o. (člen skupiny Profinit).

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Informačné technológie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Java - Pokročilý

• Máš VŠ vzdelanie v odbore informatika a aspoň 3 roky skúseností s vývojom v JVM stack
• Výhodou ti budú skúsenosti s microservices, cloudom (ideálne AWS) a s technológiami Kafka, Redis a Kubernetes
• Si tímový hráč s dobrými komunikačnými schopnosťami
• Tvoja angličtina je na komunikatívnej úrovni a dokážeš diskutovať s klientom

Za viac ako 25 rokov sme získali dôveru viac ako 50 zákazníkov v oblasti financií, telekomunikácií a štátnej správy v ČR a úspešne sa rozrastáme aj do zahraničia. Pre našich klientov pracujeme na projektoch v oblasti software development, information management, big data a data science v 8 európskych krajinách. Zákazníci o nás hovoria ako o spoľahlivom dodávateľovi, ktorý drží slovo a robí software poriadne. Naši zamestnanci zase oceňujú otvorenú a priateľskú atmosféru.

Profinit je významným hráčom na poli application outsourcingu a information managementu. Máme za sebou mnoho úspešných projektov pre najväčšie finančné a telco spoločnosti, letiská, poisťovne, bitcoinovú burzu a ďalších významných klientov v ČR a EÚ.

Za naše výsledky hovorí aj ocenenie za jednu z 5 najlepších firiem v oblasti vývoja software na zákazku v ČR.

Spoznajte nás lepšie a pridajte sa k tímu Profinit – jsmeprofinit.eu

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 4460171  Datum zveřejnění: 14.3.2023  Spodní hranice mzdy (brutto): 2 500 EUR/mesiac