Data Pipeline Engineer – Remote

Profinit Slovakia, s.r.o. (člen skupiny Profinit)

Miesto práce
Práca z domu
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
dohodou
35 - 45 EUR/hod.Uvedená odmena predstavuje sumu v hodnote plnej ceny práce pri spolupráci na IČO (nejedná sa o brutto mzdu na TPP).

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Budovanie data pipelines, moderné big data technológie, vizualizácia dát a 100% home office. Zaujalo ťa to? Tak čítaj ďalej a objav s nami nové výzvy v oblasti analýzy dát v e-commerce sektore!

Čo u nás budeš robiť:
• Navrhovať a budovať data pipelines pre užívateľov data science a machine learning
• Implementovať a transformovať data pipelines poskytujúce prístup k veľkým súborom údajov
• Tvoriť efektívny kód na transformáciu spravovaných údajov určených pre biznis
• Vizualizovať dáta
• Pracovať s big data a distribuovanými systémami pomocou technológií ako Spark, AWS EMR a Python
• Aktívne prispievať k adaptácii silnej softvérovej architektúry, vývoju osvedčených postupov a používaniu nových technológií
• Zlepšovať proces tvorby softvéru
• Extrahovať, transformovať a načítavať údaje zo širokej škály zdrojov
• Pracovať s najnovšími technológiami GCP, s cieľom poskytnúť nové možnosti a zvýšiť efektivitu
• Identifikovať a navrhovať nové nástroje a procesy pre zlepšenie ukladania údajov a výpočtov
• Poskytovať podporu v oblasti technického poradenstva a mentoringu ostatných kolegov v oblasti dátového inžinierstva

• 100% home office

Čo ďalšie ti ponúkame:
• Možnosť spolupráce na s.r.o.
• Prácu na rozmanitých projektoch, ktoré si môžeš vyberať a meniť podľa preferencií
• Prácu s modernými technológiami
• Priestor pre tvoje vlastné inovácie a nápady

Pozícia je otvorená pre našu dcérku spoločnosť Profinit Slovakia, s.r.o. (člen skupiny Profinit).

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Informačné technológie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Python - Pokročilý

Počet rokov praxe

3

• VŠ vzdelanie z informatiky, matematiky alebo príbuzného technického odboru
• 4 a viac rokov relevantných pracovných skúseností v dátovom inžinierstve alebo v príbuznej oblasti
• Skúsenosti s vývojom v Sparku
• Skúsenosti s Airflow, NiFi alebo Azkaban
• Chápanie metodológií testovania a AWS/GCP cloud best practices
• Skúsenosti s big data (napr. Hadoop, Hive, Spark, EMR)

Za viac ako 25 rokov sme získali dôveru viac ako 50 zákazníkov v oblasti financií, telekomunikácií a štátnej správy v ČR a úspešne sa rozrastáme aj do zahraničia. Pre našich klientov pracujeme na projektoch v oblasti software development, information management, big data a data science v 8 európskych krajinách. Zákazníci o nás hovoria ako o spoľahlivom dodávateľovi, ktorý drží slovo a robí software poriadne. Naši zamestnanci zase oceňujú otvorenú a priateľskú atmosféru.

Profinit je významným hráčom na poli application outsourcingu a information managementu. Máme za sebou mnoho úspešných projektov pre najväčšie finančné a telco spoločnosti, letiská, poisťovne, bitcoinovú burzu a ďalších významných klientov v ČR a EÚ.

Za naše výsledky hovorí aj ocenenie za jednu z 5 najlepších firiem v oblasti vývoja software na zákazku v ČR.

Spoznajte nás lepšie a pridajte sa k tímu Profinit – jsmeprofinit.eu

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 4579963  Datum zveřejnění: 16.5.2023  Spodní hranice mzdy (brutto): 35 EUR/hod.