React Frontend Developer/ka | Family care platforma

profiq

Místo práce
Opava, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Kolega Viktor shrnul, proč číst dál:
1. Pomůžeš s vývojem inovativní platformy, která zlepšuje kvalitu života seniorů a jejich rodin
2. Zaujmou Tě hesla: React, TypeScript a Serverless
3. V rámci týmové spolupráce můžeš cestovat do Colorada
Nejsi si jistý/á? Ozvi se, máme i jiné projekty a stojíme o dlouhodobou spolupráci.

O projektu

Mobilní a webová platforma, která pomáhá týmům péče o seniory spolupracovat. Jde o komunikační platformu díky které budou senioři, jejich rodiny, lékaři a střediska péče v neustálém kontaktu. Zvyšuje tak začlenění rodiny do jejich života a umožní lepší informování o péči, přehled profilů, sdílení zážitků, privátní a veřejnou komunikaci a přehled medikace.

Co budeš dělat

- Vyvíjet platformu za použití moderního tech-stacku
- Spolupracovat s agilním vývojářským týmem v USA
- Pokud neznáš AWS, naučíš se Lambda, Cognito, Amplify
- Můžeš jezdit na služebky do Colorada

Co bys měl/a znát/umět

- Min. 2 roky zkušenosti s vývojem, ideálně React, React Native, Redux, Redux-Saga
- Good to know: TypeScript, GraphQL API, AWS
- Zvládneš každodenní kontakt v angličtině s týmem v USA
- Chceš se učit, pracovat na sobě a IT je pro Tebe i hobby

Zaměstnanecké výhody, benefity

- Technologický, odborný a osobnostní ROZVOJ dle Tvých možností a představ
- Účast na lokálních i zahraničních odborných konferencích a kurzech
- Možnost cestovat do zahraničí
- Spolupráce a podpora zkušenějších kolegů, jak u nás, tak z USA
- Kvartální odměny: 25 % zisku rozdělujeme mezi naše zaměstnance
- Flexibilní pracovní doba a možnost práce z domova (2 dny v týdnu)
- Cool moderní kanceláře, relax zóna a vybavená kuchyňka
- K tomu všemu ještě přidáme 5 týdnů dovolené + 2 sick days, lekce angličtiny, kartu na sport, firemní i spontánní akce (masáže, movie night, bowling, …)
- A jako sladkou tečku pracovního týdne vynikající páteční snídaně

Požadavky na zaměstnance

student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme úspěšná a rostoucí IT firma. Dodáváme agilní softwarové služby inovativním společnostem s progresivním tech-stackem. Naši zákazníci sídlí v Silicon Valley, Coloradu, Utahu, ale i v Evropě. Mezi ně patří Avast, GoodData, ForgeRock, Divvy a v minulosti Liferay a Sencha. Společně fungujeme jako mezinárodní tým z našich kanceláří v Ostravě, Praze, Novém Jičíně a slovenském Martině. Vyvíjíme produkty budoucnosti s celosvětovým dopadem. A navíc jsme sehraná parta.

Tuto pozici nabízíme v těchto lokalitách:
- Ostrava (CZ)
- Nový Jičín (CZ)
- Praha (CZ)
- Žilina (SK)

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 4069167  Datum zveřejnění: 26.4.2021