Student Pool - Stáž - IT vývoj v praxi - Ostrava

profiq

Místo práce
Ostrava, Česko
Druh pracovního poměru
zkrácený úvazek, na dohodu (brigády), internship, stáž

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Studuješ IT? Tahle příležitost je právě pro Tebe! Vyzkoušej si práci v IT firmě, kterou máš za rohem, nauč se něco nového a poznej nové přátele.

Ve zkratce:
✔ 3 měsíce
✔ flexibilní plánování
✔ 20 hod/týdně
✔ 100 Kč/hod
✔ buddy/mentor
✔ pohodová atmosféra

Tříměsíční praxe pro studenty IT oborů

Využij příležitosti a přidej se na tři měsíce k IT firmě, kde se můžeš naučit nové věci a získat cennou praxi. A kdo ví, třeba to bude fungovat i do budoucna, vždyť více než 70 % z nás studovalo na škole jako Ty a mnozí v profiqu začínali již při studiu.

Práce pro klienty ze Silicon Valley
V rámci student poolu se dostaneš k projektům s mezinárodním dosahem. V profiqu pracujeme pro zahraniční zákazníky, kteří svými technologiemi mění svět. Přidej se a zažij na vlastní kůži, jaké to je!

Našimi klienty jsou technologické firmy převážně z USA, často ze Silicon Valley. Firmy s globálním působením, vyvíjející technologická řešení, které nás často berou jako vlastní zaměstnance.

Vyzkoušej si práci ve skvělém týmu
V profiqu jsme jedna velká parta. IT je naším koníčkem, ale bavíme se spolu často i mimo práci. Přidej se ke student poolu a najdi nové přátele s podobnými zájmy.

Jsme parta a spojuje nás víc než logo na vizitce. Hrajeme fotbálek, šipky, stolní hokej, sportujeme spolu, chodíme běhat a taky na pivo. Tvoříme profiq a profiq je součást našeho života.

Technologie? Pod kůží
Jsme zvídaví a tak trochu koumáci. Vychytáváme chyby, přicházíme věcem na kloub a software rozebíráme až na kost. Rádi vymýšlíme nová řešení. Nejedeme na objemy, ale na kvalitu. V profiqu je nadšení do technologií prostě cítit ve vzduchu a to, že máme potřebu jít do hloubky, nás spojuje.

Nehledáme řešení. Jsme jím.
Rádi si s technikou hrajeme, testujeme ji, neustále vymýšlíme nové věci a hledáme nové výzvy, jak uplatnit svůj zápal do technologií a softwaru. Vždy, když se ostatním zdá, že něco není možné, je to pro nás teprve ta pravá výzva k tomu, dokázat, že není podstatný problém, ale jeho řešení.

Termíny:
1/2022 - 3/2022
4/2022 - 6/2022
7/2022 - 9/2022
10/2022 - 12/2022

Zaměstnanecké výhody, benefity

- Technologický, odborný a osobnostní ROZVOJ dle Tvých možností a představ
- Spolupráce a podpora zkušenějších kolegů, jak u nás, tak z USA
- Flexibilní pracovní doba
- Cool moderní kanceláře, relax zóna a vybavená kuchyňka
- Lekce angličtiny, kartu na sport, firemní i spontánní akce (masáže, movie night, bowling, …)
- A jako sladkou tečku pracovního týdne vynikající páteční snídaně

Požadavky na zaměstnance

student vysoké školy

Vzdělání v oboru

Informační technologie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme úspěšná a rostoucí IT firma. Dodáváme agilní softwarové služby inovativním společnostem s progresivním tech-stackem. Naši zákazníci sídlí v Silicon Valley, Coloradu, Utahu, ale i v Evropě. Mezi ně patří Avast, GoodData, ForgeRock, Divvy a v minulosti Liferay a Sencha. Společně fungujeme jako mezinárodní tým z našich kanceláří v Ostravě, Praze, Novém Jičíně a slovenském Martině. Vyvíjíme produkty budoucnosti s celosvětovým dopadem. A navíc jsme sehraná parta.

Tuto pozici nabízíme v těchto lokalitách:
- Ostrava (CZ)
- Nový Jičín (CZ)
- Praha (CZ)
- Žilina (SK)

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 4229773  Datum zveřejnění: 8.3.2022