Reagujte bez životopisu

Zubný lekár/Stomatológ/Partner v stomatologickej klinike

Prokydent, s.r.o.

Miesto práce
Bratislava, Slovensko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok
Termín nástupu
01.07.2021
Mzdové podmienky (brutto)
Od 4 000 EUR/mesiac- Percentuálna výplata/partner v stomatologickej klinike

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

V súvislosti s rozšírením sieti stomatologických klinik na Slovensku a otvorením novej kliniky v Bratislave hľadáme zubného lekára do nášho týmu. Úplne vybavená ambulancia (Šternweber kresla, recepcia, Cerec systém, 3D Rtg, Mikroskop, 3shape scanner, DSD a td).
Náplň prace: Estetický orientovaná ambulancia(protetika, zachová a endodoncia) a zachovná stomatologia, ortodoncia, implatológia
Chcete pracovať v novej, nadštandardnej klinike. Mladý tím, flexibilná pracovná doba. Chcete sa neustále vzdelávať vo vašom odbore? Pridajte sa k nášmu tímu.

Výhody
- Percentuálna výplata/partner v stomatologickej klinike
- Nadštandardne vybavenie
- Moderne priestory
- Veľký počet pacientov
- Flexibilná pracovná doba
- Profesionálny tím
- Benefity pre zamestnancov a ich rodinu
- Neustále vzdelávania

Kontakty:
Telefonicky na tel. čísle 0903603691 alebo na e-mailovú adresu [email protected]

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

1.7.2021 (ostáva ešte 6 dní)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Počet rokov praxe

2
2

Zubná Ambulancia Bio Dent

Adresa spoločnosti

Viavadent, s.r.o.
Hlavná, 21
04001 Bratislava

Na to, aby ste reagovali na túto ponuku, nepotrebujete životopis. Stačí, keď pošlete žiadosť.Poslať žiadosť spoločnosti
ID: 4099219  Datum zveřejnění: 9.6.2021  Spodní hranice mzdy (brutto): 4 000 EUR/mesiac