1 500 - 2 000 EUR

Práca v sklade - Anglicko - Nástup ihneď

ProLife Agency s.r.o.

Miesto práce
Burnley, Spojené kráľovstvo
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
Máj 2019
Celková mzda (brutto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Práca s oblečením, obuvou a bižutériou. Vyskladnenie tovaru, skenovanie, počítanie
Teplý/suchý sklad

Informácie o mzde

£8.21 - £9.00 na hodinu. Výplata každý piatok na UK účet, ktorý vám zriadime hneď po príchode

Zabezpečíme vám prácu, dopravu do UK, ubytovanie max. 15 minút peši od práce
Pomôžeme vám vybaviť všetky dokumenty pred vycestovaním aj po príchode do UK.
Naši kolegovia tam vám budú stale k dispozícii.

Nábor trvá celý Máj 2019 posledný termín nástupu je 27/5/2019
V prípade záujmu nás kontaktujte
Roman Parák
Mobil: +421911465425
Email: [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Manuálna práca ktorá vyžaduje aby bol kandidát fyzicky zdatný
Vhodné pre mužov aj ženy

Sme personálna agentúra, ktorá zabezpečuje prácu v zahraničí. Náš tím na Slovensku vám pomôže vybaviť všetko potrebné ešte pred vycestovaním a naši kolegovia v zahraničí vám pomôžu priamo tam. Tvorí nás tím ľudí, ktorí sa vrátili po rokoch pracovania a bývania v zahraničí. Prácu, ktorú vám ponúkame sme si sami vyskúšali, takže s nami viete, do čoho presne idete. Spolupracujeme s najlepšími agentúrami a zamestnávateľmi v zahraničí. Ponúkame vždy čerstvé a pravdivé informácie.

Pekárska 23
917 01 Trnava
ID: 3663845   Datum zveřejnění: 10.5.2019   Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   £8.21 - £9.00 na hodinu. Výplata každý piatok na UK účet, ktorý vám zriadime hneď po príchode