Pracovník vo výrobe / Anglicko - mesto Winsford

ProLife Agency s.r.o.

Miesto práce
Winsford, Spojené kráľovstvo
Termín nástupu
August 2019
Mzdové podmienky (brutto)
1 200 - 1 500 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náplň práce:
- Jedná sa o výrobu plastových bedničiek a paliet
- Vyžaduje sa presnosť a precíznosť.
- Plastové diely sa odoberajú z plastových lisov, čistia, skladajú

Nadčasy možné, podľa potreby zamestnávateľa
Momentálne majú veľmi veľa práce nadčasy sú stále
Počas 12 hod pracovnej zmeny je 1 hod platenej prestávky

Ubytovanie je zabezpečené v domoch prostredníctvom ubytovacej agentúry max 20minút peši od práce

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Ostatná priemyselná výroba

Náš klient dostal velkú zakázku od najväčšieho potravinového reťazca v UK

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Výroba plastových dielov

Práca je vhodná pre ženy aj mužov. Samostatnosť a ochota pracovať.
Kazdý uchádzač musí mať minimálne základy Anglickeho jazyka, porozumieť pracovným pokynom a bezpečnosti pri práci na pracovisku.

Sme personálno - poradenská agentúra, ktorá zabezpečuje prácu v zahraničí, ale i na Slovensku. Tvorí nás tím ľudí, ktorí majú osobnú skúsenosť s prácou v zahraničí. Spolupracujeme s najlepšími agentúrami a zamestnávateľmi v zahraničí a na Slovensku. Ponúkame vždy aktuálne a pravdivé informácie.
ID: 3733721  Datum zveřejnění: 7.8.2019  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 1 200 - 1 500 EUR/mesiac