Reagujte bez životopisu

Stavebný elektrikár - Nemecko

ProLife Agency s.r.o.

Miesto práce
Mníchov, Nemecko
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
Ihneď - podľa dohody
Mzdové podmienky (brutto)
16 - 17 EUR/hod.16,-€/hod. - uchádzač bez znalosti nemeckého jazyka 17,-€/hod. - uchádzač so znalosťou nemeckého jazyka

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

– Vykonávanie elektrickej inštalácie v nových budovách, firiem
– Osadenie elektrických káblov
– Núdzové svietidlá, protipožiarne systémy, hlásiče
– Montáž elektrických zariadení
– Montáž kovových roštov
– Zapájanie elektrických rozvodných skríň

- zabezpečené a hradené ubytovanie
- dlhodobá práca

Hľadáme jednotlivcov, ale aj celé partie. Aspoň jeden z partie musí ovládať nemecký jazyk.
odborná spôsobilosť - § 21, 22, 23 vyhl. č. 508/2009 Z.z. v znení neskorších predpisov.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Stavebný priemysel

Vykonávanie všetkých odborných stavebných prác.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Elektrotechnik

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

– čítanie a porozumenie elektrotechnických výkresov a symbolov
- odborná spôsobilosť §21, 22, 23 vyhl. č. 508/2009 Z.z. v znení neskorších predpisov.

Sme personálna agentúra, ktorá zabezpečuje prácu v zahraničí, ale i na Slovensku. Tvorí nás tím ľudí, ktorí sa vrátili po rokoch pracovania a bývania v zahraničí. Spolupracujeme s najlepšími agentúrami a zamestnávateľmi v zahraničí. Ponúkame vždy čerstvé a pravdivé informácie.

Pekárska 23
917 01 Trnava

Na to, aby ste reagovali na túto ponuku, nepotrebujete životopis. Stačí, keď pošlete žiadosť.
Poslať žiadosť spoločnosti
ID: 3862513  Datum zveřejnění: 3.2.2020  Spodní hranice mzdy (brutto): 16 EUR/hod.