Poradce pro výživu

ProLife Consulting, s.r.o. (MPSV)

Místo práce
nám. T. G. Masaryka 2433, 760 01 Zlín, Okres Zlín
plný úvazek
Termín nástupu
2016-10-03
Mzdové podmínky (brutto)
8000 - 15000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Specialisté v oblasti dietetiky a výživy (22650)

Pracoviště a kontakty

Firma:ProLife Consulting, s.r.o., IČ 29318858
Pracoviště:ProLife Consulting, s.r.o. - Zlín, nám. T. G. Masaryka 2433, 760 01 Zlín 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2016-10-03
Mzdové rozpětí:od 8000 do 15000 Kč
Vhodné pro:Absolventy středních škol

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Požadavky: odborné vzdělání či certifikaci v oboru výživy člověka, prokazatelné znalosti z oboru zdraví, výživy člověka a pohybu, nadstandardní komunikační dovednosti, zákaznicky orientovanou osobnost, obchodního ducha, praxe z oblasti nutričního poradenství či obchodní činnosti výhodou, kladný vztah ke zdravému životnímu stylu, výživě a pohybu, ochotu dále na sobě pracovat a schopnost učit se, uživatelskou znalost práce na PC (MS Office), aktivitu, samostatnost, iniciativnost, loajalitu, dynamickou a pozitivně naladěnou osobnost příjemného vystupování
Náplň práce: poradenství v oblasti zdraví, dietologie a výživy pro zajištěnou klientelu, práce s unikátním patentovaným softwarem, sestavování individualizovaných stravovacích plánů, práce s výživovými doplňky Světa zdraví, komunikace s lékařskou radou Světa zdraví, zajištění odbornosti, kreditu a obratu provozovny
Nabízíme: o práci pro stabilní a dynamicky se rozvíjející společnost na trhu, odpovídající finanční ohodnocení (fixní odměna + bonusy odvislé od dosažených výsledků), odborné zaškolení, možnost dalšího vzdělávání, pravidelných školení a odborného růstu, příjemné pracovní prostředí, vlastní kancelář, k dispozici asistentku, nástup: ihned, práci na zkrácený úvazek 2 dny v týdnu (vhodné i pro studenty), možnost trvalého uplatnění
Zájemci o pracovní místo zasílat svůj životopis s motivačním dopisem a fotografií na email.

Poslední změna:2016-10-04, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Zlín

číslo volného místa: 11442500726

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou