Medicínský Reprezentant/Sales Representative/Farmacia

Promercatory, s.r.o.

Banskobystrický kraj, Nitriansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
10.2020
Mzdové podmienky (brutto)
1 400 - 1 600 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:
- Prezentácia spoločnosti a jej produktov v oblasti onkológie, gastroenterológie, diabetológie, geriatrie
- Rozvíjanie a upevnenie vzťahov s lekármi, sestrami, farmaceutmi
- Uplatnenie marketingovej stratégie spoločnosti v určenom regióne
- Aktívna účasť na odborných sympóziách a konferenciách
- Dosahovanie stanovených predajných výsledkov
- Region: 1/5 republiky

- Zázemie silnej nadnárodnej spoločnosti
- Ďalší osobnostný a profesionálny rast (tréningy a rozvojové programy)
- Možnosť kariérneho postupu
- Zaujímavé odmeňovanie závislé od výkonu
- Priateľskú tímovú atmosféru a zároveň samostatnosť vo zverenom regióne
- Prostredie ktoré ctí etické princípy
- Služobné auto aj na súkromné použitie, mobil, PC

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Nemocnice, ambulantná lekárska činnosť, ostatná zdravotná starostlivosť

Spoločnosť s celosvetovou pôsobnosťou v oblasti zdravotnej starostlivosti, zameraná na výskum a vývoj nových technológií, nových spôsobov ochrany zdravia. Naše produkty predstavujú široký rozsah starostlivosti, od produktov klinickej výživy a laboratórnych diagnostík až ku zdravotníckym pomôckam. Rozsiahle portfólio produktov spoločnosti sprevádza celý ľudský život – riešime dôležité zdravotnícke potreby od detstva až po zrelý vek človeka.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Medicínské, farmaceutické, veterinárné, prirodovedné, ekonomické, výživa - výhodou

Slovenský jazyk - Expert (C2) a Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Základy

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

prax na pozícii obchodného reprezentanta

Počet rokov praxe

1

- Prax na pozícií obchodného reprezentanta 2 roky
- Samostatnosť, zodpovednosť, flexibilta
- Silná orientácia na dosahovanie výsledkov
- Dobrá úroveň v oblasti vyjednávania, silný v argumentácií, vynikajúce komunikačné zručnosti

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3983950  Datum zveřejnění: 8.10.2020  Spodní hranice mzdy (brutto): 1 400 EUR/mesiac