Reagujte bez životopisu Можливість для людей з України

Technik na terminal skvapalnených plynov

Prometheus Energy s.r.o.

Miesto práce
Čierna nad Tisou, Slovensko
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
Od 1 600 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Prometheus LPG Košice sa zaoberá medzinárodným obchodom a prepravou skvapalnených plynov. V súvislosti s nárastom objemu práce potrebujeme technika na terminal:

Pracovná náplň:
- Vypúšťanie/plnenie skvapalneného plynu (LPG) z automobilových a železničných kontajnerov.
- Praca s kompresorom
- Práca s dokumentmi.

Požiadavky na zamestnanca
- Vzdelanie - stredoškolské s maturitou
- nadstavbové/vyššie odborné alebo vzdelanie
- vysokoškolské I. stupňa
- Skúsenosti prace s jednotkami na kompresipár uhľovodíkových plynov: MEHRER alebo FAS/Blackmer 601.
- Povolenie na prevádzku a údržbu plynových zariadení skupiny A,
- povolenie na prácu s tlakovým zariadením,
- povolenie na prácu na výškach (4m),
- Aktuálne povolenie o prácach na železničných tratiach.
Ponukame Vám:
- oficiálne zamestnanie,
- doprava,
- služobné bývanie,
- Oficiálna mzdá
• Pracovné podmienky: Štandardný rozvrh: Po-So od 8:00 do 17:00 hod. Špeciálny neštandardný rozvrh (práca po 17:00; práca cez víkendy - za príplatok)
• Miesto výkonu práce: Terminál sa nachádza v Čiernej nad Tisou (50 km od Michaloviec)

Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Ukrajinský jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Ruský jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Prometheus Energy is a trading company with Ukrainian roots. Our extensive knowledge helps us to bring top class service for gas and other supply in CEE region. We help our customers taking the most suitable and financially rewarding decisions regarding their natural gas consumption needs.
ID: 4492641  Datum zveřejnění: 2.1.2023  Spodní hranice mzdy (brutto): 1 600 EUR/mesiac