Hosteska, dlouhodobá spolupráce, Plzeň

PROMOTERI.EU s.r.o.

Místo práce
Plzeňský kraj, Plzeň - město
Druh pracovního poměru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
dle domluvy
Mzdové podmínky (brutto)
110-112kč/hod / možnost plánování směn

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáme šikovné HOSTESKY na dlouhodobou spolupráci v Plzni

Termín nástupu: dle domluvy
Směny si plánuje každý sám, dle svých časových možností. Směny si volně kombinujete dle Vašeho času a rozvrhu hodin ve škole ( např. ranní, odpolední, celodenní atd.). Jezdí se různě od pondělí do neděle.

Lokalita: Plzeň

Náplň práce: jedná se o obsluhu a prodej z minibarového vozíku v dopravních prostředcích, komunikaci se zákazníky.

Požadujeme
Vhodný kandidát:
minimální věk 18 let
platný potravinářský/zdravotnický průkaz
základní znalost AJ nebo NJ (komunikace na základní úrovni s cestujícím)
odpracovat minimálně 8 směn / měsíc

Odměna: 110 - 112 kč/hod

V případě zájmu se hlaste níže.

Těšíme se na spolupráci!

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Pro ČR a SR trh zajišťujeme pružné lidi na zákaznické akce od konferencí přes výstavy, eventy, veletrhy, reklamní propagace, merchandising.

Počet zaměstnanců

10-19 zaměstnanců
ID: 3218689  Datum zveřejnění: 18.10.2017  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje. Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 110-112kč/hod / možnost plánování směn