Back Office asistent/ka / Office manager/ka

PROMOTERI.EU s.r.o.

Místo práce
Praha, Turnovská 8, Hlavní město Praha
Druh pracovního poměru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmínky (brutto)
až 120,-/h

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáme spolupracovníka do našeho týmu pro office a recepci.

Náplň práce:
Administrativní podpora týmu
Zabezpečení chodu recepce
Organizace a zajištění chodu kanceláře, office
Vedení pokladny
Jednoduchá práce na webu a facebooku

Požadujeme:
Dobré komunikační a organizační schopnosti, aktivní přístup
Pečlivost, odolnost vůči stresu v rychle měnícím se prostředí
Schopnost zodpovědné samostatné práce
Týmový duch, ochota se učit, empatický přístup
Znalost MS Office (Word, Excel, PowerPoint)

Nabízíme:
HPP/DPP na částečný úvazek (cca 0,5) – denně cca 4hodiny, pracoviště v blízkosti metra B Palmovka
Práce v přátelském a podporujícím týmu
Flexibilní pracovní doba, občasná práce z domova, 5 týdnů dovolené, sick days
Prostor k realizaci vlastních nápadů

Těšíme se na spolupráci!

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Ostatní znalosti

Hospodářská korespondence - Základy
Microsoft Outlook - Pokročilý

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Pro ČR a SR trh zajišťujeme pružné lidi na zákaznické akce od konferencí přes výstavy, eventy, veletrhy, reklamní propagace, merchandising.

Počet zaměstnanců

10-19 zaměstnanců
ID: 3248450  Datum zveřejnění: 21.11.2017  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje. Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: až 120,-/h