Promotér / hosteska, Ostrava

PROMOTERI.EU s.r.o.

Miesto práce
Moravskosliezsky kraj
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
1.12.2017
Mzdové podmienky (brutto)
od 100,- Kč/hod. + bonusy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hledáme spolehlivé a milé HOSTESKY nebo PROMOTÉRY s obchodním duchem v BRNĚ, Olomouci a Ostravě.

Motivační MZDA = 100,- Kč/hod + dalších 100,- Kč za každou uzavřenou smlouvu (smlouvu uzavírá zaměstnanec klienta, který bude na místě). Šikovní lidé si mohou vydělat i několik tisíc za jeden den! Žádné sankce za neuzavřené smlouvy!

PRACOVNÍ DOBA: 10:00 - 20:00

TERMÍN PRÁCE: od 1.12. dlouhodobě

NÁPLŇ PRÁCE: na infostánku bude promotér / hosteska informovat o novém produktu, zodpovídat dotazy zákazníků aj. Budou na stánku společně se zástupcem společnosti, který jí kdykoliv rád pomůže. V případě, že dojde k uzavření smlouvy, potřebné formality provede zástupce společnosti.

POŽADAVKY: účast na školení, AUTO, obchodní talent, komunikativnost, SPOLEHLIVOST

V případě zájmu se registrujte zde: http://www.promoteri.eu/promoter-nabidka/1106

Těšíme se na spolupráci!

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

stredoškolské bez maturity

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Inzerujúca spoločnosť

Stručná charakteristika spoločnosti

Promoteri.eu jsou největší agenturou, zaměřenou na promotéry. Profesionálně na různých místech (eventech, školeních, předváděcích, ale i kulturních akcích) zastupujeme značky či odvětví daného klienta a detailně seznamujeme lidi s jeho portfoliem.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3257468  Datum zveřejnění: 30.11.2017  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje. Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: od 100,- Kč/hod. + bonusy