Hledáme Promotéry / Promotérky

PROMOTERI.EU s.r.o.

Jihomoravský kraj, Jihočeský kraj, Plzeňský kraj (Práce vyžaduje cestování)
Druh pracovního poměru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
01.08.2018
Mzdové podmínky (brutto)
120 - 160 Kč / hod.

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáš brigádu v okolí, potřebuješ dobře placenou práci, kde nemusíš mít specializaci? Máme ji pro tebe!

Potřebujeme navštívit tisíce restaurací a platíme za návštěvu, vše ti vysvětlíme. Začínáme 1. 8. a končíme na konci srpna. Odměna počítána mezi 120 – 160Kč/h. Stačí navštívit restauraci, koupit si to nejlevnější naší kartičkou, aby viděli, že funguje (platíte z našeho) a jdete do další.

Odkaz pro více info a přihlášení : https://www.promoteri.eu/promoter-nabidka/1330

Požadavky na zaměstnance

student střední školy
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně

Jazykové znalosti

Český jazyk - Středně pokročilý (B2)

Řidičský průkaz

B

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Pro ČR a SR trh zajišťujeme pružné lidi na zákaznické akce od konferencí přes výstavy, eventy, veletrhy, reklamní propagace, merchandising.

Počet zaměstnanců

10-19 zaměstnanců
ID: 3450344  Datum zveřejnění: 16.7.2018  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 120 - 160 Kč / hod.