Hostesky na promo aplikace Shell Clubsmart - Zlín

PROMOTERI.EU s.r.o.

Místo práce
Zlín, Česko
Druh pracovního poměru
na dohodu (brigády), živnost
Termín nástupu
4.12. 2019
Mzdové podmínky (brutto)
120 Kč/hod.6 000,- Kč / celá akce (1 000,- / den)

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáme komunikativní a reprezentativní hostesky na promo akci představení aplikace CLUBSMART pro zákazníky čerpacích stanic SHELL.

Odměna: 6 000,- Kč / celá akce (1 000 Kč / den)
Termíny: 4., 5., 6., 9., 12. a 13.12. 2019
Pracovní doba: 7:00 - 11:00 a 15:00 - 19:00
Lokalita: vybrané čerpací stanice SHELL Zlín
Náplň práce: na stanici bude hosteska s tabletem/smartphonem, ve kterém bude mít nahranou Clubsmart aplikaci a bude jí aktivně promovat (aplikace ukazuje jaké jsou aktuální akce, jak využít své body, apod.)

Požadavky:
- komunikativní
- vlastní smartphone nebo tablet (Android nebo iOS)
- předchozí prodejní zkušenosti

V případě zájmu se neváhejte hlásit :)

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
student střední školy
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Pro ČR a SR trh zajišťujeme pružné lidi na zákaznické akce od konferencí přes výstavy, eventy, veletrhy, reklamní propagace, merchandising.

Počet zaměstnanců

10-19 zaměstnanců
ID: 3819406  Datum zveřejnění: 26.11.2019  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 120 Kč/hod.6 000,- Kč / celá akce (1 000,- / den)