Zubný lekár / Zubná lekárka

ProSmile Dent, s.r.o.

Miesto práce
Hálkova 3, Žilina, Slovensko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1500€

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Súkromná zubná ambulancia priamo v centre Žiliny hľadá kolegu, kolegyňu. Sme zodpovední, máme chuť spolupracovať, neustále sa vzdelávať, budujeme pozitívny prístup pacientov ku zubnému ošetreniu.
Ošetrujeme ako dospelých pacientov, tak aj deti. V ambulancii sa nacházda i.o. rtg prístroj, priamo v zdravotnom stredisku je možnosť zhotoviť opg snímky. Spolupracujeme s dentálnou hygieničkou priamo u nás.
Samotná práca zahŕňa staroslivosť o pacientov v oblasti prevetnívneho a záchovného zubného lekárstva, protetiku, základné chirurgické extakcie, administratívu spojenú s dokumentáciou pacientov.
Kladieme dôraz na komunikáciu ako s pacientmi, tak kolegami.

Ponúkame veľkú flexibilitu v ordinačných hodinách, ZS poskytujeme len počas pracovných dní, podporujeme vzdelávanie sa, sledujeme školenia, pracujeme s kvalitnými materiálmi.

Pracujeme v príjemnej rodinnej atmosfére, ktorú nám pomáhajú vytvárať naši dlhoroční pacienti. Ambulancie sú novo zrekonštruované, nachádzame sa v zdravotnom stredisku priamo v centre.
Ďalšie info nájdete na www.prosmiledent.sk, prípadné otázky radi zodpovieme osobne alebo na [email protected]. Vďaka za Váš čas!

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Požadujeme zodpovedný prístup ku pacientom, chuť učiť sa. Dobrá komunikácia s klientom je základom nášho ošetrenia.

Súkromná zubná ambulancia

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 3336581  Datum zveřejnění: 30.5.2018  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 1500€