7 €/hod + bonusy - Promo tlačiarní Bratislava

PROSPECTORS s.r.o.

Miesto práce
Bratislava, Slovensko
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmienky (brutto)
7 EUR/hod.+ bonusy za predaj + víkendové príplatky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Baví vás prezentovať a predávať? Ste komunikatívny a máte rád ľudí? Ste nadšencom moderných technológií? Radi prekonávate prekážky a ste bežcom na dlhé trate? Ak áno, hľadáme práve vás!

Hľadáme brigádnikov, promotérov pre svetového lídra v oblasti tlačiarní a projektorov Epson!

Čo vám ponúkame?
-Odmenu 7 €/hod + bonus 3% z každého predaja
-predaj produktov pre úspešnú technologickú značku Epson
-máte možnosť plánovať si vlastné zmeny
-moderné pracovné miesto v showroome Alza Bratislava – OC Nivy
-dlhodobú spoluprácu, možnosť rozvoja

Kedy môžete pracovať?
– útorok až piatok 12:00-19:00, sobota 11:00-17:00, nedeľa 14:00-20:00

Ak vás naša ponuka zaujala, neváhajte a prihláste sa!

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Pro ČR a SR trh zajišťujeme pružné lidi na zákaznické akce od konferencí přes výstavy, eventy, veletrhy, reklamní propagace, merchandising.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 4579670  Datum zveřejnění: 16.5.2023  Spodní hranice mzdy (brutto): 7 EUR/hod.