WEB Developer- Business IT (m/ž/i)

PROTHERM PRODUCTION s.r.o.

Miesto práce
Skalica, Slovensko
Termín nástupu
ASAP
Od 2 300 EUR/mesiacFinálna mzda bude stanovená na základe seniority vybratého kandidáta. Ročný bonus vo výške 2-násobku fixnej hrubej mesačnej mzdy vyplácaný na základe splnenia vopred stanovených cieľov.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Na tejto pozícii budete vyvíjať nové webové riešenia založené na platformách Microsoft s využitím React, TypeScript/JavaScript, HTML, CSS, XML, jQuery, node.js, Git.
• Budete zodpovedný za návrh, vývoj a implementáciu škálovateľných aplikácií a finálnych technických riešení na základe zberu a analýzy požiadaviek od zákazníkov.
• Plánovanie, zdieľanie a diskusia o konceptoch vývoja v rámci tímu, vykonávanie kontrol kódov, technickej dokumentácie a testovanie budú takisto súčasťou vašej práce.
• K vašim zodpovednostiam na tejto pozícii patrí aj rozširovanie funkcií SharePoint pomocou formulárov, webových častí a webových technológií .
• Súčasťou vašej práce bude zabezpečenie stability a bezpečnosti vyvinutých komponentov, rozhraní a aplikácií a tvorba školiacej dokumentácie vrátane organizácie a koordinácie školení koncových používateľov.

• Náš tím sa teší na to, že vás privíta a porastie spoločne s vami.
• Poteší vás pestrá škála sociálnych a finančných benefitov v modernom prostredí rastúcej medzinárodnej skupiny.
• Získate kvalitné školenia podľa vašich individuálnych potrieb.
• Vážime si a podporujeme tímovú prácu a dobrú spolupatričnosť.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

informačné technológie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Prax na pozícii/v oblasti

prax na rovnakej pozícii min. rok

Počet rokov praxe

2

• Úspešne ste ukončili stredoškolské/vysokoškolské vzdelanie v oblasti informatiky alebo podobné vzdelanie.
• Máte minimálne ročné skúsenosti s vývojom softvéru od architektúry cez koncept až po implementované riešenie. (ideálne s React, Typescript/JavaScript, KendoUI).
• Skúsenosti v oblasti projektového manažmentu sú vašou výhodou.
• Ovládate anglický jazyk na komunikatívnej úrovni slovom aj písmom.
• Máte silné analytické schopnosti, zmysel pre tímovú prácu a zodpovedný prístup k práci.

Skupina Vaillant Group je synonymom vykurovania a prípravy teplej vody, pričom hlavný dôraz kladie na kvalitu, spoľahlivosť a užívateľský komfort. Jej produkty tepelnej techniky sú zastúpené vo viac ako 100 krajinách sveta. Združuje značky Vaillant, Saunier Duval, AWB, Bulex, DemirDöküm, Glow worm, Hermann Saunier Duval a Protherm. Každá z týchto značiek má s výrobou vykurovacích zariadení bohaté skúsenosti, pretože väčšina z nich je v danom segmente viac ako 80 rokov.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 4524031  Datum zveřejnění: 26.5.2023  Spodní hranice mzdy (brutto): 2 300 EUR/mesiac