Можливість для людей з України

Inštalatér

PROVECTUS s.r.o.

Miesto práce
Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihneď
932 - 3 000 EUR/mesiac+ výkonnostné sezónne ohodnotenie až do 3000 EUR v prípade rýchlo a kvalitne urobenej práce + sezónne odmeny v prípade úspešnej sezóny + koncoročné odmeny v prípade úspešného roku

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

montáž vykurovania, montáž elektrických rozvodov, montáž vetracích jednotiek, montáž klimatizačných jednotiek, montáž sadrokartónových systémov, montáž fotovoltaických panelov, montáž tepelných čerpadiel

príspevok na cestovanie do práce
po dohode mobilný telefón aj na súkromné účely v zmysle platnej legislatívy
po dohode auto aj na súkromné účely v zmysle platnej legislatívy
zľavy na firemné produkty alebo služby
výkonnostné odmeny

Práca v rámci celej republiky aj východ, stred, západ, dĺžka pracovného pomeru je po dohode možná aj na kratšie obdobie napr. 1 - 2 mesiace ( pre študentov)

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Manuálna zručnosť, fyzická zdatnosť, zručnosť pracovať s náradím: vŕtacie kladivo, drážkovačka, uťahovačka, flexobrúska, práca vo výške - na lešení a rebríku

Montáž a servis klimatizačných a vzduchotechnických zariadení, tepelných čerpadiel, tepelných a solárnych systémov, vykurovacích systémov , elektroinštalácie, fotovoltaické systémy

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 4381932  Datum zveřejnění: 8.5.2023  Spodní hranice mzdy (brutto): 932 EUR/mesiac