Zákaznické centrum Vodafone (HPP, 165 – 173 Kč/hod + bonusy)

Proveon, a.s.

Místo práce
tř. Svobody 401/19, Olomouc, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
25 600 - 37 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Do naší společnosti Proveon, která úspěšně působí na trhu již od roku 2006, hledáme nové kolegy do zákaznického centra Vodafone.

Kandidát/ka, kterého/ou hledáme:
- rád/a komunikuje,
- ovládá základy práce s počítačem (s naším interním softwarem Vás naučíme pracovat),
- má otevřenou mysl a chce se učit novým věcem.

Během Vašeho pracovního dne:
budete komunikovat se zákazníky a vyřizovat jejich požadavky,
dále budete upravovat stávající služby a prodávat nové.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Za práci u nás Vám nabízíme:
- Pravidelnou výplatu od 24.300 Kč za měsíc a každý měsíc 1.300 Kč příspěvek na stravování přímo na Váš účet,
- k tomu dostanete 1. měsíc k výplatě prémii 3.000 Kč a později neomezené odměny,
odměnu za doporučení a následné přijetí Vaší/ho známé/ho 15.000 Kč,
- můžete si u nás ušetřit na hezkou dovolenou – s naším firemním NEOMEZENÝM tarifem ušetříte ročně 18.000 Kč,
- zdarma od nás navíc dostanete NEOMEZENOU datovou SIM do Vašeho tabletu nebo notebooku, která není běžně k dostání,
- dalších až 18.000 Kč ročně můžete ušetřit na internetové televizi (včetně HBO Max a Vodafone TV) a pevném internetu s rychlostí až 1000Mb/s. Nezapomínáme ani na Vaši rodinu a známé, pro které dostanete zvýhodněné nabídky,
- slevu na telefon nebo tablet,
- smlouvu na HPP s možností zkráceného úvazku, případně DPP,
- možnost pracovat z domova po přibližně měsíčním zaučení se,
- MultiSport kartu.

Pokud Vás nabídka zaujala, zanechejte nám zprávu a my Vás budeme brzy kontaktovat.

Nakoukněte prostřednictvím linktr.ee/proveon na naše sociální sítě a zjistěte, jak to u nás vypadá.

Těšíme se na naši spolupráci!

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Český jazyk - Expert (C2) nebo Slovenský jazyk - Expert (C2)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Proveon a.s. je úspěšná a rostoucí společnost, která se specializuje na outsourcing zákaznických procesů, služby zákaznických center a telemarketing pro významné klienty z bankovního sektoru, telekomunikací a pojišťovnictví.

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 4529617  Datum zveřejnění: 1.3.2023  Spodní hranice mzdy (brutto): 25 600 Kč/měsíc