Specialista­*ka prodejní linky Vodafone (i home office)

Proveon, a.s.

Místo práce
tř. Svobody 401/19, Olomouc, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
27 500 - 36 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáš zaměstnání ve stabilní společnosti a příjemném prostředí?

Ať už si zvolíš práci z pobočky, nebo z domova, rádi Tě mezi sebou přivítáme. Máme co nabídnout zkušeným prodejcům i šikovným nováčkům.

Mrkni se, koho hledáme, a dej nám o sobě vědět.

JAK POZNÁŠ, ŽE JSI TÍM SPRÁVNÝM ČLOVĚKEM?
- Chceš využívat svoje komunikační dovednosti na to, aby sis dobře vydělal/a.
- Zajímají Tě nové technologie – všechno Tě naučíme, stačí když se dobře cítíš při práci s počítačem a nebojíš se ovládat nové systémy.
- Máš otevřenou mysl a chuť učit se novým věcem.

JAKÝ BUDE TVŮJ BĚŽNÝ DEN?
- Ještě před nástupem se podíváš, jak to u nás chodí. Máme pěkné prostory v centru města a super kolektiv.
- Tvým hlavním úkolem bude komunikovat se zákazníky a efektivně řešit jejich požadavky. Budeš prodávat nové služby a upravovat ty současné.
- Tví teamleadeři nebudou sedět na druhé straně náměstí zamčení v kanceláři, ale budou k dispozici, aby Ti poradili, co zlepšit, čeho se držet a co hodit za hlavu.

Zaměstnanecké výhody, benefity

NA CO SE U NÁS MŮŽEŠ TĚŠIT?
- Po zaučení na pobočce (minimálně 1 měsíc) můžeš pracovat plně Z DOMOVA. Veškerou techniku Ti zajistíme.
- Můžeš si u nás ušetřit na hezkou dovolenou – s naším firemním NEOMEZENÝM tarifem ušetříš ročně 18.000 Kč.
- Zdarma od nás navíc dostaneš NEOMEZENOU datovou SIM do Tvého tabletu nebo notebooku, která není běžně k dostání.
- Dalších až 18.000 Kč ročně můžeš ušetřit na internetové televizi (včetně HBO Max a Vodafone TV) a pevném internetu s rychlostí až 1000Mb/s. Nezapomínáme ani na Tvoji rodinu a známé, pro které dostaneš zvýhodněné nabídky.
- Slevu na telefon nebo tablet.
- Na pravidelnou fixní výplatu, ke které máme neomezené výkonnostní bonusy. Pomůžeme Ti k dobrým výsledkům.
- Každý měsíc 1.000 Kč příspěvek na stravování přímo na Váš účet a náborový bonus 4.500 Kč.
- Můžeš si vybrat z šestihodinového nebo osmihodinového úvazku, případně i brigády.
- Máme fajn prostory, kolektiv a na pracovišti si můžeš dát kávu nebo čaj zdarma.
- Na různorodou práci a soutěže, které Tě namotivují a zpříjemní Ti den.
- Směny si budeš plánovat dopředu, takže si můžeš udělat prostor pro osobní záležitosti.
- MultiSport kartu.

Je Ti pracovní nabídka sympatická? Tak nám neváhej poslat CVčko a my Ti zavoláme.

Máš nějaké dotazy? Napiš nám a my Ti je rádi zodpovíme.

Těšíme se na Tebe!

Ještě koukni na linktr.ee/proveon a prozkoumej na našich sociálních sítích, jak to u nás vypadá a co děláme.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Český jazyk - Expert (C2) nebo Slovenský jazyk - Expert (C2)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Proveon a.s. je úspěšná a rostoucí společnost, která se specializuje na outsourcing zákaznických procesů, služby zákaznických center a telemarketing pro významné klienty z bankovního sektoru, telekomunikací a pojišťovnictví.

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 4529624  Datum zveřejnění: 1.3.2023  Spodní hranice mzdy (brutto): 27 500 Kč/měsíc