Jedna výplata nestačí? Přijďte si k nám pro další! (obchodní zástupce)

Provident Financial, s.r.o. - CR

Jihočeský kraj, Plzeňský kraj, Ústecký kraj (Práce vyžaduje cestování)
Druh pracovního poměru
živnost

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Co Vás čeká?

- Poskytování osobního servisu našim klientům
- Nabídka a poskytování produktů společnosti novým i stávajícím zákazníkům
- Vyhledávání nových obchodních příležitostí
- Vybírání splátek v hotovosti od klientů
- Komunikace se zákazníky v prodlení se splácením závazku

Zaměstnanecké výhody, benefity

Co Vám nabízíme?

- Ohodnocení formou provize, skládající se z odměny za nově uzavřené smlouvy a z výběrů splátek – výplata provizí probíhá týdně v hotovosti
- Přidělení zákaznického kmenu – nebudete nuceni začínat tzv. „na zelené louce“
- Práce v místě Vašeho bydliště
- Časovou flexibilitu – svůj čas si řídíte sami
- Pečlivé zaškolení a podpora manažera v terénu
- Prodejní podpora ze strany společnosti – letáky, reklamy
- Není třeba zřizovat živnostenské oprávnění, spolupráce probíhá na základě registrace u České národní banky, kterou za vás zaplatíme a vyřídíme

Jaké jsou průměrné provize?
Při časových možnostech cca 10 hod týdně je průměrná týdenní provize 1 400 Kč, měsíčně tj. 5 600 Kč.
Pokud můžete činnosti věnovat kolem 20 hod týdně, získáte průměrně provizi ve výši 3 100 Kč, měsíčně tj. 12 400 Kč.
Při hlavní činnosti, resp. 30 hod a více týdně je průměrná provize již 5 100 Kč a výše týdně a měsíčně od 20 400 Kč.

Jak dál postupovat?

V případě Vašeho zájmu, prosím, zašlete Váš strukturovaný životopis nebo se přijďte rovnou osobně přesvědčit na Dny otevřených dveří, které se konají každý čtvrtek od 16:00 hod na každé z našich poboček. Zde se osobně setkáte s manažerem příslušné oblasti a dozvíte se více informací.

Seznam poboček naleznete zde:

www.provident.jobs.cz/cs/chci-podnikat-s-providentem/kontakt/

A jak to vypadá v praxi? Přečtěte si rozhovor s naší obchodní zástupkyní působící v regionu Praha:

www.businessanimals.cz/ba/clanky/klara-baumrukova/

Informace o náboru

www.kariera.provident.cz

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Koho hledáme?

- Komunikativní kandidáty s obchodním duchem, na které se budeme moci spolehnout
- Zákonnou podmínkou je minimálně středoškolské vzdělání zakončené maturitní zkouškou nebo praxe 36 měsíců ve stejném oboru
- Časově flexibilní – za svými zákazníky budete cestovat do místa jejich bydliště
- Prozákaznická orientace – zákazník je u nás opravdu na prvním místě
- Velkou výhodou je platný ŘP sk. B a vlastní automobil (zejména pro Vás ve Vaší mobilitě při cestách za Vašimi klienty), ale není podmínkou
- Práce je vhodná jako hlavní činnost nebo vedlejší příjem pro důchodce, studenty, maminky na mateřské dovolené, zaměstnance atd.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Začali jsme v Anglii v roce 1880, ale v ČR jsme „teprve“ dvacet let. Za tu dobu vyzkoušel naši nebankovní půjčku už milión Čechů. Centrála v britském Leedsu, pobočky ve 13 zemích, akcie na londýnské burze… klasický korporát, řeknete si. Trochu ano, ale hodně ne. Jasně, v ČR máme 450 zaměstnanců a 1100 obchodních zástupců, ale i tak dokážeme pružně reagovat na to, co chtějí naši zákazníci, ve firmě si tykáme od generála po sekretářku a taky motivujeme naše lidi k tomu, aby jako dobrovolníci pomáhali všude, kde je to potřeba. Hodně dbáme na etiku podnikání a jsme rádi, že to oceňují nejen naši zákazníci, ale taky přední české neziskovky. A pokud má u nás někdo nápad, jak dělat práci jinak a líp, může si o tom popovídat s kýmkoli z vedení firmy. Stačí říct.

Počet zaměstnanců

500-999 zaměstnanců
ID: 2773665  Datum zveřejnění: 10.7.2018