Obchodní zástupce s přidělenými klienty

Provident Financial, s.r.o. - CR

Místo práce
dle místa bydliště, Hlavní město Praha, Praha, Středočeský kraj, Benešov, Beroun, Kladno, Kolín, Kutná Hora, Mělník, Mladá Boleslav, Nymburk, Praha - východ, Praha - západ, Příbram, Rakovník, Jihočeský kraj, České Budějovice, Český Krumlov, Jindřichův Hradec, Písek, Prachatice, Strakonice, Tábor, Plzeňský kraj, Domažlice, Klatovy, Plzeň - jih, Plzeň - město, Plzeň - sever, Rokycany, Tachov, Karlovarský kraj, Cheb, Karlovy Vary, Sokolov, Ústecký kraj, Děčín, Chomutov, Litoměřice, Louny, Most, Teplice, Ústí nad Labem, Liberecký kraj, Česká Lípa, Jablonec nad Nisou, Liberec, Semily, Královéhradecký kraj, Hradec Králové, Jičín, Náchod, Rychnov nad Kněžnou, Trutnov, Pardubický kraj, Chrudim, Pardubice, Svitavy, Ústí nad Orlicí, Kraj Vysočina, Havlíčkův Brod, Jihlava, Pelhřimov, Třebíč, Žďár nad Sázavou, Jihomoravský kraj, Blansko, Brno - město, Brno - venkov, Břeclav, Hodonín, Vyškov, Znojmo, Zlínský kraj, Kroměříž, Uherské Hradiště, Vsetín, Zlín, Olomoucký kraj, Jeseník, Olomouc, Prostějov, Přerov, Šumperk, Moravskoslezský kraj, Bruntál, Frýdek - Místek, Karviná, Nový Jičín, Opava, Ostrava
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek, na dohodu (brigády), živnost

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Náplní spolupráce je:

- Poskytování kompletního servisu našim zákazníkům
- Výběr splátek v hotovosti u klientů, kteří tuto službu mají předplacenou
- Nabídka nových produktů, zprocesování prodeje zápůjček (informování o nabídce, ověření klienta, zajištění podpisu veškerých dokumentů, výplata zápůjček)
- Vyhledávání nových obchodních příležitostí (formou doporučení, marketingových aktivit)
- Komunikace se zákazníky v prodlení se splácením závazku

Jak dál postupovat?

V případě zájmu nám, prosím, zašlete strukturovaný životopis nebo se přijďte rovnou podívat na některou z našich poboček, kde se každý čtvrtek v 16:00 hod koná Den otevřených dveří. Není nutné se hlásit dopředu. Setkáte se s oblastním manažerem, který Vám řekne více o tom, jak fungujeme, náplni činnosti, provizním systému a jaké možnosti Vám můžeme nabídnout ve Vaší lokalitě.

Seznam poboček naleznete zde:

A jak to vypadá v praxi?

Přečtěte si rozhovor s kolegyní Janou, která vede tým Obchodních zástupců ve Středočeském kraji:

Zaměstnanecké výhody, benefity

Výhody spolupráce:

- Atraktivní provizní systém
- Kompletní zaškolení bez vstupních poplatků, podpora po celou dobu spolupráce
- Činnost v místě Vašeho bydliště (minimální náklady na dopravu)
- Přidělený kmen klientů – nezačínáte od nuly
- Výplata provizí týdně (v hotovosti)
- Minimální vstupní náklady ( vlastní mobilní telefon)
- Prodejní podpora ze strany společnosti – reklamy v tv, tisku, distribuce letáků
- Předávání kontaktů na klienty, kteří volají na naši zákaznickou linku se žádostí o půjčku
- Časová flexibilita – vhodné pro důchodce, maminky na mateřské dovolené, zaměstnance pracující na směny, drobné podnikatele – spolupráci můžete vykonávat i na hlavní činnost
- Možnost seberealizace – postup na Senior Obchodního zástupce, který koordinuje/školí Obchodní zástupce ve vybrané oblasti
- Není potřeba zřízení živnostenského oprávnění – spolupráce probíhá na základě registrace u České národní banky, kterou provedeme na naše náklady

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Pro úspěšné navázání spolupráce je potřeba splňovat alespoň tyto požadavky:

- Středoškolské vzdělání s maturitou nebo nepřetržitá praxe v oboru po dobu alespoň 36 měsíců
- Dobré komunikační schopnosti, zákaznickou orientaci
- Časovou flexibilitu (minimálně 10 - 15 hodin týdně)
- Zodpovědnost, pečlivost, důslednost (jedná se o práci s penězi)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme dceřinou firmou britské finanční společnosti IPF, která působí ve 13 zemích světa, kde poskytuje půjčky pod značkou Provident, Credit24, hapiloans a Sving, a má celkem přes 2,7 milionu zákazníků. V ČR působíme od roku 1997 a máme zde téměř 200 000 zákazníků.
Poskytujeme krátkodobé půjčky on-line i do domácnosti. O spokojenost našich zákazníků se v ČR denně stará až 2.000 obchodních zástupců. Jejich činnost je podporována prací téměř 600 zaměstnanců, kteří pracují napříč celou ČR – na centrále v Praze, kontaktním centru v Brně a 16 krajských pobočkách.

Počet zaměstnanců

500-999 zaměstnanců

Adresa společnosti

Provident Financial s.r.o.
Obrachtova 9/2006
140 00 Praha 4

Kontakt